جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رونمایی از ایران در لیگ جهانی والیبال ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: والیبال ایران که چهار سال پیش با موافقت FIVB و برای نخستین بار فرصت شرکت در رقابت های انتخابی لیگ جهانی را به دست آورد، فردا و در چارچوب بیست و چهارمین دوره این رقابت ها نخستین دیدارش را برگزار می کند. روسیه اولین حریف ایران است که با فاصله دوازده پله ای نسبت به تیم ملی ایران در رده دوم جهان قرار دارد و پیشینه طولانی همراه با قهرمانی در ادوار مختلف لیگ جهانی دارد.

مسابقات لیگ جهانی والیبال از سال 1990 آغاز شد و تا به امروز که بیست و چهارمین دوره این مسابقات در حال پیگیری است، یکی از رویدادهای سالیانه و همیشگی در تقویم فدراسیون جهانی بوده است. با این وجود، این برای نخستین بار است که تیم ملی ایران در چارچوب این مسابقات با بزرگان جهان به رقابت خواهد پرداخت.

البته تیم های شرکت کننده در ادوار اولیه مسابقات لیگ جهانی با نظر مستقیم فدراسیون جهانی این رشته انتخاب می شدند. براین اساس تغییر در تیم های شرکت کننده خیلی کم ایجاد می شد مگر در مواردی که تیمی درخواست حضور در مسابقات را می کرد و FIVB پس از بررسی شرایط والیبال کشور متقاضی و در صورت مساعد بودن، آن را جایگزین یکی از تیم های دوره پیشین می کرد.

انتخاب سلیقه ای تیم های برگزارکننده لیگ جهانی به حدی با اعتراض مواجه بود که در نهایت مسئولان فدراسیون بین المللی والیبال را وادار به تصویب برگزاری مسابقات گزینشی کرد. البته این کار هم با همکاری و به نوعی کنفدراسیون های آسیایی و به منظور تعیین نمایندگان هر قاره توسط آنها انجام می شود که خود نوعی انتخاب سلیقه ای را در بر دارد.

والیبال ایران در راه لیگ جهانی

ایران چهارمین کشور آسیایی است که وارد لیگ جهانی شده است. البته تیم ملی والیبال ایران چهار سال پیش با موافقت FIVB برای نخستین‎بار فرصت حضور در رقابت‎های زیر گروه لیگ جهانی را به دست آورد اما نتوانست از این فرصت برای کسب سهمیه استفاده کند. آن زمان گذر از مصر در مجموع دو دیداری که در قاهره برگزار شد و پس از آن پیروزی برابر ژاپن در قالب دیدارهای رفت و برگشت، شرط حضور ایران در فهرست لیگ جهانی بود.

البته ایران به طور همزمان و با مربیگری حسین معدنی درگیر مرحله نهایی مسابقات انتخابی برای پیکارهای2010 قهرمانی جهان (ایتالیا) هم بود. ملی پوشان والیبال سهمیه حضور در این مسابقات را به دست آورند اما به خاطر فشردگی بازی‎ها، خستگی ناشی از آن و فرصت کمی تا زمان دیدار با مصری ها داشتند نتایج دیدارهای برگزار شده در قاهره را واگذار کردند و به دیدار با ژاپن برای ورود به لیگ جهانی نرسیدند.

دو سال پیش هم والیبال ایران فرصت شرکت در رقابت های انتخابی لیگ جهانی را به دست آورد. تیم کشورمان باید برای اولین بازی و به منظور تعیین نماینده آسیا، در خانه چینی ها به مصاف آنها می رفت اما شکست در این بازی باعث شد به تک دیدار با مصر و بعد از آن یکی از تیم های سقوط کرده از لیگ جهانی 2011 نرسد. شکست برابر چین، نخستین ناکامی ولاسکو با والیبال ایران بود.

حسرت حضور در لیگ جهانی با والیبال ایران بود تا اینکه سال گذشته به خاطر قهرمانی در آسیا، به عنوان نماینده این قاره در مسابقات گزینشی انتخاب شد. برگزاری دو دیدار مقابل تیم ملی مصر در قاهره، پس از رقابت با ژاپن طی دو دیدار در تهران و برتری در پایان هر یک از این مراحل مسیر تعیین شده برای ورود تیم ملی والیبال به لیگ جهانی بود که با اقتدار از آن عبور کرد و اینگونه از سومین فرصتی که برای ورود به لیگ جهانی در اختیارش گذاشته شده بود، به خوبی استفاده کرد و صاحب سهمیه شد.

ایران؛ تنها تازه وارد

تاکنون بیست و سه دوره مسابقات والیبال لیگ جهانی برگزار شده و بیست و چهارمین دوره این مسابقات هم از جمعه گذشته با برگزاری دو دیدار از گروه C آغاز شد. تیم های زیادی در ادوار مختلف مسابقات لیگ جهانی شرکت داشته اند و کشورهای زیادی هم میزبانی این رقابت ها را بر عهده داشته اند. البته به غیر از ژاپن که نخستین دوره رقابت های لیگ جهانی را در شهر اوزاکا برگزار کرد، هیچ کشور دیگر آسیایی میزبان این مسابقات نبوده است.

ژاپنی ها در میان تیم های آسیایی هم بیشترین تجربه از شرکت در لیگ جهانی را دارند. آنها تا پیش از این در 19 دوره لیگ جهانی شرکت داشتند و چین و کره جنوبی هم هر یک 14 بار حضور در این مسابقات را تجربه کرده اند. البته برزیل و ایتالیا باسابقه ترین تیم های لیگ جهانی هستند که در تمام ادوار این رقابت‎ها شرکت داشته اند. علاوه بر این کوبا، روسیه، هلند، فرانسه، آمریکا، بلغارستان، اسپانیا، لهستان، صربستان و آرژانتین هم سایر تیم هایی هستند که تعداد حضورشان در دوره های مختلف لیگ جهانی دو رقمی است. یونان، پرتغال، آلمان، کانادا، ونزوئلا، فنلاند، مصر، جمهوری چک، استرالیا و پورتوریکو هم حضوری تک رقمی در این مسابقات داشته اند.

در هر صورت بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ جهانی برای نخستین بار با حضور هجده تیم در حالی پیگیری است. برزیل و ایتالیا که به ترتیب با 16 و 13 مدال طلا، نقره و برنز در صدر مدال آوران قرار دارند، لهستان مدافع عنوان قهرمانی و روسیه، قهرمان المپیک پیشین از تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات هستند. در واقع تمام تیم های شرکت کننده در لیگ جهانی 2013 پیشینه زیاد از حضور در ادوار مختلف این رقابت‎ها دارند به جز ایران که برای نخستین بار پا به این مسابقات گذاشته است.

از کالینگراد تا تهران

طبق قرعه کشی بیست و چهارمین دوره رقابت های لیگ جهانی، تیم ملی ایران در گروه B با تیم های روسیه، ایتالیا، کوبا، صربستان و آلمان همگروه است که به ترتیب در رده های دوم، سوم، ششم، هفتم و دهم جهان قرار دارند و این در حالی است که ایران تیم چهاردهم رنکینگ فدراسیون جهانی والیبال است.

از این میان روسیه نخستین حریف تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی است. ملی پوشان والیبال کشورمان طی دو دیداری که فردا (جمعه) و شنبه در کالینگراد برگزار می شود، به مصاف روسیه خواهد رفت. آخرین دیدار تیم ملی ایران در این رقابت ها هم برابر آلمان و در تهران برگزار می شود. البته قرار بود دیدار برابر آلمان 24 و 26 خردادماه برگزار شود اما بنا به درخواست ایران و به دلیل همزمانی با انتخابات ریاست جمهوری، زمان برگزای این دو دیدار به 21 و 23 تیرماه تغییر کرد.

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در بیست و چهارمین دوره رقابت های لیگ جهانی به شرح زیر است:

17 خرداد: روسیه - ایران

18 خرداد: روسیه - ایران

31 خرداد: ایران - صربستان

2 تیر : ایران - صربستان

7 تیر: ایتالیا - ایران

9 تیر: ایتالیا - ایران

12 تیر: کوبا - ایران

15 تیر: کوبا - ایران

21 تیر: ایران - آلمان

23 تیر: ایران - آلمان

دیدار ایران برابر قهرمان

تنها سابقه رویارویی تیم های ملی والیبال ایران و روسیه به جام جهانی دو سال پیش مربوط می شود که طی آن ایران در دیداری پر انتفاد با نتیجه 3 بر صفر مغلوب روس های قدرتی شد. حالا تیم ملی والیبال در شرایطی مهیای دومین دیدار تایرخ خود برابر روسیه می شود که این تیم یک سال پیش قهرمانی المپیک را از آن خود کرد.

البته روس ها با سرمربیگری "الکنو" قهرمان المپیک شدند اما حالا "ورون کوف" هدایت آنها را بر عهده دارد. علاوه بر این در ترکیب تیم ملی روسیه هم تغییراتی در راستای جوانگرایی ایجاد شده اما با همه اینها این تیم، تیم ملی روسیه است. تیمی که در ادوار مختلف مسابقات لیگ جهانی شرکت داشته و تا کنون دوبار موفق به قهرمانی این رقابت ها شده است. آخرین قهرمانی روسیه در لیگ جهانی در پایان دو دوره پیشین این مسابقات به دست آمد. علاوه بر این روسیه 5 مدال نقره و 7 مدال برنز هم از این رقابت ها کسب کرده است.

و این در حالی است که ایران با دست خالی از تجربه لیگ جهانی، مهایی رویارویی با این تیم پرافتخار شده است. در حال حاضر ایران در رده چهاردهم رنکینگ فدراسیون جهانی قرار دارد و روسیه با اختلاف دوازه پله ای در رده دوم ایستاده است. دیدار تیم های ایران و روسیه طی دو روز متوالی در کالینگراد برگزار می شود. برنامه این دیدارها به شرح زیر است:

جمعه 92/3/17

* روسیه - ایران (ساعت 19:30 به وقت ایران)

شنبه 92/3/18

* روسیه - ایران (ساعت 19:30 به وقت ایران)

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.