جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عاشقانه‌ ای برای بهترین زوج تاریخ سینما ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تابناک: در تاریخ سینمای ایران، زوج های فراوانی نقش آفرینی کرده اند که معدودی از آنها نیز با هم پیوند داشته اند؛ اما هیچ یک از آنها نتوانسته اند به موفقیتی شبیه آنچه این زوج (علی مصفا و لیلا حاتمی) بدان دست یافته اند، نزدیک شوند؛ رویداد منحصر به فردی که منجر به تولید آثار ماندگاری شد و به بهانه نمایش دوباره «لیلا» نخستین همراهی این دو بازیگر بود، می توان به مرورش پرداخت.

، «لیلا» دختر علی حاتمی کارگردان سینما و زهرا خوشکام، بازیگر سینما و «علی» پسر دکتر مظاهر مصفا، مصحح مشهور و دکتر امیربانو کریمی، استاد مطرح ادبیات و چهره ماندگار سال 1383 اما این دو نه در محافل فرهنگی ـ خانوادگی که در یک رویداد سینمایی یکدیگر را یافتند و آن فیلم «لیلا» ساخته داریوش مهرجویی بود؛ فیلمی که یک جهش در کارنامه بازیگری هر دو آنها نیز به شمار می رفت و دیپلم افتخار جشنواره فجر را برای لیلا حاتمی به همراه آورد و احتمالاً این باورپذیری به دلیل واقعی بودن احساس هر دویشان بود.

«لیلا» که امروز از تلویزیون پخش شد، داستان لیلا (لیلا حاتمی) و رضا (علی مصفا) است که در یک مراسم شله زرد پزان همدیگر را می بینند و چندی بعد با هم ازدواج می کنند. آن دو، پس از مدتی زندگی متوجه می شوند که لیلا نمی تواند فرزندی به دنیا بیاورد. آنها درمان های متعدد و آزمایش های گوناگونی را دنبال می کنند، ولی همه بدون نتیجه می ماند.

عاشقانه‌ ای برای بهترین زوج تاریخ سینما

سرانجام فشارهای مادر رضا کارگر می افتد و لیلا، رضا را راضی می کند. بدون اطلاع خانواده لیلا ازدواج مجدد رضا با گیتی (شقایق فراهانی) انجام می شود. اما شب عروسی، لیلا به خانه مادرش پناه می برد و حاضر نمی شود به زندگی رضا برگردد.

رضا این رفتار را خلاف قول های قبلی لیلا می داند و مدتی بعد همسر دومش را طلاق داده و فرزند دختری را که از او دارد به مادرش می سپارد و خود تنها زندگی می کند. گیتی دوباره ازدواج می کند و رضا هم با خواهش های مکرر از لیلا و خانوادهٔ او، روزی در همان مراسم شله زرد پزان با دخترش باران به دیدار لیلا می رود.

لیلا حاتمی چند سال پیش در گفت وگویی در پاسخ به این پرسش که چقدر از ارتباط عاشقانه فیلم واقعی بوده و آیا حس علاقه مندی این زوج هنرمند سینما در طول همین کار شکل گرفته، گفته است: «اتفاقا دوست دارم به این سوال جواب بدهم. آن حس ها همه اش واقعی است. قبل از شروع فیلمبرداری حس هایمان به هم شروع شده بود. اصلا آقای مهرجویی اول ما را به هم علاقه مند کرد و بعد فیلمش را ساخت».

عاشقانه‌ ای برای بهترین زوج تاریخ سینما

حاتمی با اشاره به سرریز شدن پیشنهادی مشابه پس از موفقیت این فیلم گفته بود: «همیشه سعی کردیم تکراری نشود. همین جور با سیل پیشنهادهای دوتایی مواجه می شدیم اما از آن ها فرار می کردیم. یا هیچ کداممان نمی رفتیم یا تنها من می رفتم و این همیشه به ضرر علی تمام می شد»؛ اما سرانجام در همان زمان، پیشنهادها علی و لیلا را به تسلیم واداشت و این زوج در سریال «کیف انگلیسی» اثر سید ضیاءالدین دری به نقش آفرینی پرداختند؛ سریالی که به شدت مورد توجه منتقدان و عموم قرار گرفت.

لیلا حاتمی پس از این نیز علاوه بر بازی در «سیمای زنی در دوردست» که نخستین تجربه کارگردانی همسرش بود، در سال 88 در «آسمان محبوب» به کارگردانی داریوش مهرجویی، در سال 89 در فیلم «چیزهایی هست که نمی دانی» اثر فردین صاحب الزمانی و سال 90 در فیلم «پله آخر» دومین ساخته همسرش با علی مصفا هم بازی شد و در واقع فعال ترین و البته موفق ترین زوج سینمایی را در تاریخ سینما به اذعان منتقدان و مخاطبان عام با استناد به نقدها و فروش، فیلم های فوق الاشاره را شکل داده اند.

به نظر می رسد این زوج جوان که هر دو در چهارمین دهه عمرشان در سطح نخست فرهنگ و هنر ایران هستند، در صورت حفظ رویکرد گزیده کاری، همچنان نقش اساسی در خلق آثار سینمایی و تلویزیونی ماندگار خواهند داشت؛ رویکردی که تاکنون در اوج گیری حاتمی و حفظ موقعیت مصفا میان سینماگران ایران نقش محوری داشته است. باید دید آیا در سال 92 نیز شاهد بازی این زوج در یک فیلم خواهیم بود؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.