چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دختر مایکل جکسون خودکشی کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها: پاریس جکسون، دختر 15 ساله مایکل جکسون، بعد از آنکه یکی از مچ هایش را صبح روز چهارشنبه برید، به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش برترین ها، پاریس روز چهارشنبه با شماره اضطراری مشاوره خودکشی تماس گرفت و مشاور مربوطه با پلیس تماس گرفت و پلیس به منزل جکسون ها در کالابازاس کالیفرنیا رفت.

پری ساندرز، وکیل جکسون ها، صبح چهارشنبه گفت: «شما هر کسی که باشید در سن 15 سالگی بسیار حساس هستید. به خصوص اگر یکی از نزدیکان خود را از دست داده باشید، همه چیز برایتان سخت می شود. پاریس از لحاظ جسمی حالش خوب است و مراقبت پزشکی مناسبی دریافت می کند. لطفاً به حریم خصوصی او و خانواده اش احترام بگذارید.»

دختر مایکل جکسون خودکشی کرد

پاریس و پرینس در دادگاه لوس آنجلس به عنوان شاهد نام برده شده اند. کوین بویل، وکیل مدافع جکسون ها در مورد پاریس گفته است که پاریس خودش تصمیم می گیرد که شهادت بدهد یا خیر، ولی AEG Live نامه احضاریه برای او فرستاده و او را شاهد کلیدی نامیده است.

بویل می گوید: «خانواده جکسون و وکلای جکسون ها در مورد این پرونده هیچ فشاری به پاریس نمی آورند. این AEG است که در این مورد به پاریس فشار می آورد.»

به گزارش برترین ها،پاریس و پرینس قبل از شروع دادگاه در ماه آوریل، دوبار بطور جداگانه توسط وکلای AEG مورد بازجویی قرار گرفتند.

بویل می گوید: «در منگنه قرار دادن یک بچه بخاطر از دست دادن پدرش فشار زیادی به او می آورد. از پاریس جکسون سوالات خصوصی و جزئیاتی در مورد پدرش و مرگ او پرسیده شده است و این شرایط برای او بسیار سخت بوده است.»

پاریس چهار سال پیش در پایان مراسم یادبود عمومی پدرش با حرف هایش میلیون ها نفر را به گریه انداخت. او گفت: «از وقتی به دنیا اومدم، بابا بهترین پدری بوده که می تونید تصورش رو بکنید. و فقط میخوام بگم که خیلی دوستش دارم.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.