جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مقصر طولانی شدن مذاکره هسته ای کیست ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به اظهارات مدیرکل آژانس درباره مذاکرات ایران و این آژانس گفت: این دبیرخانه آژانس است که مذاکرات را طولانی کرده است و باید سرزنش شود.

علی اصغر سلطانیه با اشاره به اظهارات آمانو مبنی بر اینکه مذاکرات ایران و آژانس در یک دور باطل افتاده است، با بیان این که "من هم این مساله را قبول دارم"، افزود: اما این آژانس است که موضوع را طولانی کرده و باید سرزنش شود. در مذاکرات اخیر در وین آنها موضوعی را که درباره اش به توافق رسیده بودیم مجددا مطرح کردند.

وی ادامه داد: تا زمانی که مدالیته تدوین نشود و خواست ها در آن چارچوب قرار نگیرد، امکان توافق وجود ندارد و این نظر ایران را هر کشور عضو آژانس آن را تایید می کند. سلطانیه تاکید کرد: برای رسیدن به توافق بر سر مدالیته باید مدارک مربوط به ابعاد احتمالی نظامی تحویل ایران شود. همچنین باید پایان کار برای ما روشن باشد و اینکه وقتی به سوالات پاسخ داد، در پایان موضوع مختومه شود.

سلطانیه افزود: فعالیت های هسته یی ایران تحت نظارت کامل آژانس است که بر اساس گزارش آمانو از مسیر صلح آمیز انحراف نداشته است و بهتر است برخی کشورهای غربی به جای جنجال سیاسی در آژانس اجازه دهند ایران و آژانس در فضای آرام به کار خود ادامه دهند. همچنین در چارچوب ۱+۵ باید رویکرد مثبت، سازنده و توام با احترام متقابل باشد و آنها بدون تاخیر به پای میز مذاکره بازگرداند.

وی در پایان با بیان اینکه امام خمینی (ره) سلاح هسته یی را محکوم کرده اند و رهبری ایران هم حرام بودن صلاح هسته یی را اعلام کردند، گفت: ایران متعهد به ان.پی.تی است اما هرگز از حق غیرقابل انکار استفاده از انرژی صلح آمیز هسته یی دست نخواهند کشید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.