شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پسر 30 انگشتی زیر تیغ جراحی رفت! +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: پسر شش ساله اي در چين كه با 30 انگشت به دنيا آمد، تحت عمل جراحي قرار گرفت.

از آنجايي كه اين تعداد انگشت مشكلات بسياري را براي اين پسربچه و خانواده اش به وجود آورده بود، تحت عمل جراحي قرار گرفت تا انگشت هاي اضافي برداشته شود.

پسر 30 انگشتی زیر تیغ جراحی رفت! +عکس

اين پسر كه نامي از او منتشر نشده است، توانست با داشتن 30 انگشت دست و پا ركورد قبلي را كه متعلق به يك كودك هندي بود و 25 انگشت داشت، بشكند.

پسر 30 انگشتی زیر تیغ جراحی رفت! +عکس

والدين اين كودك اميدوار بودند پس از اين كه پسرشان تحت عمل جراحي قرار بگيرد، بتوانند كفش مناسب پاي فرزندشان را براي او تهيه كنند و پسرشان نيز همانند كودكان ديگر به راحتي كارهايش را انجام دهد.

به گفته پزشكان جهش ژني علت بروز اين مشكل در اين كودك است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.