دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کنترل شهر قصیر به دست ارتش سوریه افتاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: تلویزیون رسمی سوریه صبح روز چهارشنبه اعلام کرد که ارتش این کشور توانسته به طور کامل کنترل شهر استراتژیک قصیر در مرز سوریه با لبنان را به دست گیرد.

رویترز گزارش داد، شبکه المیادین با پخش تصاویری از سربازان ارتش سوریه در شهر قصیر که با پرچم های سوریه و تصاویر بشار اسد در حال قدم زدن در خیابان های شهر قصیر هستند، اعلام کرد که کنترل ارتش سوریه بر این شهر کامل شده است.

در این گزارش بیانیه رسمی تلویزیون دولتی سوریه قرائت شد که در آن آمده است : نیروهای ما کنترل کامل شهر را به دست گرفته و امنیت و ثبات را به آن بازگرداندند."

کنترل شهر قصیر به دست ارتش سوریه افتاد

همچنین یک منبع وابسته به حزب الله لبنان نیز در گفتگو با رویترز گفت که نیروهای ارتش و حزب الله در بامداد روز چهارشنبه (امروز)در یک حمله ناگهانی شورشیان مسلح را وادار به عقب نشینی و فرار کرده اند.

شهر قصیر که در منطقه مرزی بین سوریه و لبنان واقع است در دو هفته گذشته شاهد شدید ترین درگیری ها بین ارتش سوریه و نیروهای حزب الله از سویی و شورشیان مسلح از سوی دیگر بود.

این شهر برای سوریه از اهمیت استراتژیک برخوردار است چرا که با قطع دسترسی مخالفان مسلح به این شهر، ارتش سوریه و نیروهای حزب الله لبنان می توانند کنترل یک منطقه مهم ورود و خروج سلاح و شورشیان مسلح را به دست گیرند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.