پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حراج فرش ایرانی 33 میلیون دلاری +عکس - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: یک فرش ایرانی در به مبلغی بیش از 33 میلیون دلار در ساتبی چکش حراج خورد.

یک فرش ایرانی روز گذشته (چهارشنبه) در شعبه نیویورک موسسه حراجی ساتبی به مبلغی بیش از 33 میلیون دلار چکش حراج خورد.

به گزارش آرت دیلی، این فرش گرانبها و کم نظیر ایرانی که بخشی از مجموعه تاریخی «ویلیام کلارک» به شمار می رفت و پیش بینی می شد حداکثر هفت میلیون دلار برای آن پرداخت شود، با ثبت رکوردی تاریخی برای یک فرش ایرانی به مبلغ ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار توسط یک خریدار تلفنی ناشناس خریداری شد.

حراج فرش ایرانی 33 میلیون دلاری +عکس -

رکورد پیشین برای یک فرش ایرانی به سال ۲۰۱۰ میلادی باز می گردد.در آن زمان یک فرش ایرانی به بهای ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار در شعبه لندن حراجی کریستی به فروش رفت که این فرش نیز همانند فرشی که روز گذشته حراج شد، در کرمان بافته شده بود.

یکی از کارشناسان موسسه حراجی ساتبی این فرش را یکی از نفیس ترین فرش هایی می داند که طی چند دهه گذشته در این موسسه حراجی به حراج گذاشته شده است.

ویلیام کلارک، میلیاردر آمریکایی مالک فرش صفوی که بعدها سناتور شد، در سال های نخستین قرن بیستم در جریان سفر خود به اروپا این فرش را که از جنس پنبه و ابریشم است، در پاریس خریداری کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.