جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اظهارنظر نامزدها درباره‌ مناظره دوم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: سازمان صداوسیما از اظهار رضایت همه ی نامزدها از دومین مناظره تلویزیونی یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری خبر می دهد.

در پایان دومین دور مناظره ی تلویزیونی نامزدهای ریاست جمهوری، حسن روحانی، محمدرضا عارف، علی اکبر ولایتی، غلامعلی حداد عادل، سعید جلیلی، محمد غرضی، محمد باقر قالیباف و محسن رضایی این مناظره را خوب و فرصتی برای بیان دیدگاه هایشان ارزیابی کردند.

علی اکبر ولایتی در پاسخ به پرسشی درباره ی کیفیت برگزاری مناظره گفت: فضای مناظره مثبت بود و با توجه به ظرفیت های صدا و سیما ضعف نداشت.

غلامعلی حداد عادل با قدردانی از رسانه ملی در ایجاد این فضا برای نامزدها، اظهار امیدواری کرد، فرصت های بیشتری برای مناظره در اختیار نامزدها قرار بگیرد.

وی معتقد بود باید مناظرات با شرکت تعداد کمتری از نامزدها برگزار شود.

محسن رضایی نیز مناظره را در کل خوب ارزیابی کرد و پیشنهاد داد، در فرصت های دیگری مناظرات دو نفره نیز میان نامزدها برگزار شود تا فرصت نقد بیشتری پیدا شود.

حسن روحانی مناظرات را نسبت به دور قبلی بهتر ارزیابی کرد و گفت: تلاش صدا و سیما تلاش قابل تقدیر است. وی ابراز امیدواری کرد فرصت نقد بیشتری برای نامزدها فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیما، سید محمد غرضی در پاسخ به پرسشی درباره ی ارزیابی اش از مناظرات تلویزیونی گفت: در این مناظرات مخاطبان بهتر توانستند درباره نامزد مورد نظر خود قضاوت کنند.

وی از برگزاری مناظره و فرصت به وجود آمده در رسانه ملی تشکر کرد.

محمدباقر قالیباف نیز از برگزاری مناظره تلویزیونی ابراز رضایت کرد و گفت: در این برنامه نامزدها فرصت یافتند با نظرات همدیگر بیشتر آشنا شوند که این آشنایی، فرصت نقد را نیز به آنان داد.

محمدرضا عارف با خوب توصیف کردن مناظره تلویزیونی و فرصتی که در اختیار نامزدها قرار گرفت، پیشنهاد کرد، در برنامه بعدی فرصت چالش بین نامزدها فراهم شود.

وی از رسانه ملی به خاطر برگزاری این مناظره قدردانی کرد.

سعید جلیلی مناظره را فرصت مناسبی برای بیان نظرات و دیدگاه های نامزدها ارزیابی کرد و گفت: این فرصت به مردم امکان قضاوت درباره نامزدها را داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.