جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اظهارات پسر محمد غرضی درباره پدرش ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: نماینده رسانه ای سیدمحمد غرضی گفت: ملت ایران که همواره با بصیرت عمل می کند، در 24 خرداد با بصیرت و آگاهی جواب دشمنان را می دهد.

سیدزهیر غرضی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در حرم امام(ره)، تاکید کرد: شاخصه هایی که مقام معظم رهبری برای ریاست جمهوری مطرح کردند، از ضرورت های اصلی جامعه است.

وی تاکید کرد: همان گونه که آقای غرضی تاکنون بر اساس موازین قانونی عمل کرده است، از این به بعد نیز به همین روش عمل خواهد کرد. وی تاکنون به هیچ گروهی وابستگی نداشته است و هیچ تعهدی نیز به اطرافیان خود ندارد.

وی افزود: پدرم برای عملی شدن صحبت های مقام معظم رهبری، روش های تبیین شده ای دارد. او تاکنون همه قول هایش را عملیاتی کرده است و بین اقشار جامعه نیز هیچ گونه تفاوتی قائل نیست.

نماینده رسانه ای غرضی با بیان این که «کسانی که برخلاف نظر رهبری رفتار کنند مورد پذیرش مردم قرار نخواهند گرفت» اظهار کرد: حاکمیت و ولایت ولی فقیه از اصول اصلی نظام است و حفظ نظام نیز از واجبات به حساب می آید.

وی با تاکید بر «لزوم عملی شدن نصایح و نظرات رهبری» خاطرنشان کرد: همه مردم و کاندیداها باید در جهت عملی شدن بیانات مقام معظم رهبری تلاش کنند.

وی هم چنین با بیان این که «دشمن تلاش دارد مردم را از شرکت در انتخابات دلسرد کند»، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری همواره به آن اشاره داشته اند، مردم هوشیار ایران همواره هم خود و هم دشمنان خود را به خوبی می شناسند.

آن ها می دانند که برای حفظ استقلال و آزادی جمهوری اسلامی باید همچون گذشته تا پای جان بایستند و دفاع کنند. مردم ایران همواره آگاهانه و با بصیرت عمل می کنند و قطعا با این بصیرت خود در 24 خرداد پاسخ دشمنان را نیز خواهند داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.