دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تعطیلی دو هفته ای برنامه 90 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

تعطیلی دو هفته ای برنامه 90

1) تشویق فرهاد مجیدی

تنها یک بازی و نیم، زمان لازم بود تا بعد از علی دایی که به کابوس استیلی تبدیل شد، حالا فرهاد مجیدی به نماد اعتراض استقلالی ها و کابوس امیر قلعه نویی تبدیل شود. از حدود دقیقه 65 و در حالی که استقلال یک – صفر عقب بود، بیش از 50 هزار تماشاگر، نام فرهاد مجیدی را صدا می کردند.

قطعا فردوسی پور در برنامه 90 به سراغ این موضوع می رفت و گزارشی از سکوها تهیه می کرد و به احتمال زیاد نظر قلعه نویی، فتح الله زاده و حتی مجیدی را در این باره می پرسید.

2) گل زیبای پیکان به تراکتور

در بازی پیکان و تراکتورسازی، حمیدرضا دیوسالاری یکی از زیباترین گل های چند فصل اخیر را به ثمر رساند. او با یک ضربه پای چپ از روی یک ضربه ایستگاهی یکی از قشنگ ترین گل های فصل را زد که به علت پخش زنده نشدن بازی و همچنین عدم پخش برنامه 90، فوتبال دوستان از دیدن آن محروم خواهند ماند.

3) رعایت نشدن فیرپلی

در یک صحنه از بازی تراکتور و پیکان، در حالی که توپ در اختیار حاج صفی بود، بازیکنان پیکان به او گفتند که توپ را به بیرون بزند چون یکی از بازیکنان تراکتور روی زمین افتاده است. حاج صفی توپ را به بیرون زد ولی بازیکنی که روی زمین افتاده بود، بازیکن پیکان بود!

در صحنه دیگری بازیکنان پیکان اعتقاد به رعایت فیرپلی از سوی تراکتوری ها داشتند ولی آنها بی توجه به این موضوع بازی را ادامه دادند که به گل هم منتهی شد. حاج صفی اعتقاد داشت این کار به تلافی دروغگویی پیکانی ها بوده است!

4) دیده نشدن گل سالم دقیقی

شاید مهمترین موضوع برنامه بعد از تشویق مجیدی، گل سالم سعید دقیقی بود که داور آن را مردود اعلام کرد. دقیقی یک شوت زیبا زد که توپ بعد از برخورد به زیر تیرک دروازه رحمتی، کاملا پشت خط فرود آمد ولی فغانی اعتقادی به گل نداشت. شاید فردوسی پور با نشان دادن این گل، بحث اشتباهات داوری به نفع تیم های قلعه نویی را دوباره مطرح می کرد.

5) توقف بازی آلومینیوم و داماش

در دقیقه 25 بازی واحدی داور بازی، بازی را متوقف کرد. به صورت واضح مشخص نشد دلیل این تصمیم چه بوده است چون حتی گزارشگر بازی هم متوجه آن نشد. البته پیش از این صحنه، توپ در محوطه جریمه داماش به دست مدافع این تیم برخورد کرد که بعد از آن تماشاگران شروع به شعار دادن کردند. به نظر می رسید واحدی قصد دارد کار رفیعی را این بار هم به نفع داماش تکرار کند. این هم می توانست از سوژه های داغ فردوسی پور و برنامه اش باشد.

6) میزبانی در خانه همان!

یکی دیگر از نکات عجیب و غریب این هفته برگزاری بازی پرسپولیس و گهر است. پرسپولیس یک جلسه دیگر از محرومیتش باقی مانده و چون گهر ورزشگاه ندارد، بازی در آزادی و مقابل تماشاگران تهرانی برگزار می شود.

پرسپولیس در این بازی مهمان! است و به همین خاطر بازی با حضور تماشاگران برگزار می شود. این موضوع می توانست دوباره بحث مشکلات ساختاری و امتیاز بازی های زیاد سرخابی ها در تهران را پیش بکشد.

7) قاسمپور رو در روی مظلومی

در بازی مس و نفت تهران، تماشاگران ناراضی کرمانی که دومین باخت پیاپی را تجربه می کردند علیه قاسمپور موضع گرفتند و شروع به تشویق مظلومی کردند. این موضوع باعث شد تا قاسمپور علیه مظلومی موضع بگیرد و او را متهم به خط دادن به تماشاگران برای تصاحب نیمکت مس بکند. موضوعی که واکنش مظلومی را هم به دنبال داشت. روی خط آوردن این دو مربی، می توانست یکی از جذاب ترین مکالمه های برنامه 90 را شکل دهد.

8) پیگیری مصاحبه های پروین و حذف پست مدیر راهبری

اگر 90 این هفته پخش می شد می توانست در یک آیتم جداگانه به مصاحبه سلطان بعد از شکست پرسپولیس و تغییر موضع کامل او در فردای بازی بپردازد. حمایت رویانیان از ژوزه هم می توانست تکمیل کننده این آیتم باشد. نکته جالب تر حذف پست راهبری و کنار رفتن اتوماتیک وار پروین از این پست است. فردوسی پور که یکی از مخالفان اصلی پست های عجیب و غریب در باشگاه ها است شاید به این موضوع هم می پرداخت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.