جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آمریکا بار دیگر چین را از تحریم ایران معاف کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه ای بار دیگر 8 کشور وارد کننده نفت از ایران را به دلیل آنچه که ادامه روند کاهش واردات این کشورها از ایران خوانده است، از تحریم های خود معاف کرده است.

آمریکا بار دیگر چین را از تحریم ایران معاف کرد

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه " وال استریت ژورنال "آمریکا ، دولت اوباما در ادامه سیاست های محدود کردن فروش نفت ایران 8 کشور عمده وارد کننده نفت ایران را از قانون تحریم خرید نفت ایران معاف کرد.

این کشورها که در میان آنها نام دو خریدار عمده نفت ایران یعنی چین و هند دیده می شوند، به بهانه ادامه روند کاهش واردات نفت از ایران از تحریم های واشنگتن معاف می شوند.

طبق قانون تحریم خرید نفت ایران که در اواخر سال 2011 به تصویب رسید کشورهایی که اقدام به واردات نفت از ایران کنند، تحت تحریم آمریکا قرار می گیرند اما در همین قانون آمده است کشورهایی که بنا به دلایل نیاز انرژی نتوانند واردات نفت از ایران را قطع کنند اما روند واردات آنها از ایران سیر نزولی داشته باشد ، از تحریم های آمریکا مستثنی می شوند.

برای همین منظور وزارت خارجه و خزانه داری آمریکا سالانه دو بار با بررسی میزان واردات کشورها، لیست مستثنی شدگان از تحریم ایران را بازبینی می کند.

بنا به گزارش روزنامه وال استریت ژورنال آمریکا دولت چین در شش ماهه نخست سال جاری میلادی نه تنها واردات نفت خود را از ایران کاهش نداده بلکه افزایش نیز داده است.

چین در ماه آوریل سال جاری میلادی (فروردین و اردیبهشت 1392) روزانه 375 هزار بشکه نفت خام از ایران وارد کرده است و این در حالی است که واردات نفت این کشور از ایران در مقایسه با اواخر سال گذشته میلادی افزایش داشته است، ولی با این حال همچنان این کشور در لیست معافیت های تحریمی آمریکا قرار گرفته است.

مقامات وزارت خارجه آمریکا گفته انددر جریان سفر هفته جاری شی جن پنگ رییس جمهوری جدید چین به آمریکا ، اوباما قرار است با او درباره کاهش واردات نفت از ایران گفتگو کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.