پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عزل رئیس 2دانشگاه در انتظار حکم احمدی‌نژاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بار دیگر بر اجرایی کردن دستور رئیس جمهور در خصوص برکناری روسای دانشگاههای تهران و تربیت مدرس تاکید کرد و گفت: طبعاً در صورت اعلام نظر جديد توسط رئيس جمهور دستور وي اجرا مي شود.

کامران دانشجو امروز در ديدار نوروزي با مديران و كاركنان حوزه هاي وزارتي و فرهنگي وزارت علوم، بار دیگر در خصوص نامه رئیس جمهور صحبت کرد و گفت: در خصوص اين نامه كه در اول بهمن ماه 91 بصورت مستقيم در جلسه دولت دريافت كردم، با رئيس جمهور تبادل نظر كردم و ايشان پس از شنيدن توضيحات بنده، دستور شفاهي يا كتبي جديدي ارائه نداد و طبعاً در صورت اعلام نظر جديد توسط رئيس جمهور دستور وي اجرا مي شود.

وی همچنین گفت: اولين محور برنامه هايم در برنامه تقديمي به مجلس شوراي اسلامي كه مورد تاييد رئيس جمهور نيز قرار گرفته بود، اسلامي كردن دانشگاههاست و من در قبال ايشان، نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي و ملت شريف ايران براي اجراي اين برنامه مسئوليت دارم و آن را با جديت ادامه مي دهم.

وزير علوم اظهار داشت: ما با توجه به برتري منطق اسلام بر ساير مكاتب عقيده داريم دركنار تدريس نظريات غربي در دانشگاهها بايد نظريات اسلامي نيز مطرح شوند و هرگز به دنبال جلوگيري از طرح انديشه ها و مكاتب غربي نبوده ايم ولي متاسفانه عده اي مخالف طرح نظريات اسلامي در مباحث علوم انساني هستند و عقيده دارند دانشگاهها صرفا محل ترويج علوم غربي و مادي است.

دانشجو در خصوص سياست وزارت علوم درباره بورس خارج، تاکید کرد: سياست وزارت علوم از اول دولت دهم افزايش بورس داخل و كاهش و هدفمند كردن بورسيه خارج از كشور و صرفاً اعزام در رشته هاي موردنياز كه در داخل امكان آموزش نداشتيم، بوده است.

کامران دانشجو روز گذشته در جمع اعضای هیئت رئیسه و روسای دانشگاههای تهران هم بر اجرایی کردن دستور رئیس جمهور در صورت دستور جدید تاکید کرده بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.