سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واکنش وزارت علوم به حادثه دانشگاه زنجان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مدیر کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص حادثه دانشگاه زنجان مبنی بر درگیری منجر به ضرب و جرح میان یک استاد و دانشجو، گفت: دانشگاه در حال پیگیری این موضوع است و وزارت علوم نیز بر آن نظارت خواهد داشت.

فاضل حاجی زاده ضمن ابراز تاسف از درگیری پیش آمده بین استاد و دانشجوی دانشگاه زنجان و با بیان اینکه شاید به ندرت در محیط دانشگاه چنین اتفاقاتی رخ دهد، تصریح کرد: اگر شکایتی از سوی دو طرف درگیری (استاد و دانشجو) به وزارت علوم ارائه شود، ما قطع به یقین، موضوع را پیگیری و تلاش می کنیم که رسیدگی ها به نحوی باشد که حقی ضایع نشود.

وی در خصوص نامه دانشجوی دانشگاه زنجان به وزارت علوم، تاکیدکرد: این دانشجو مراجعه ای به وزارت علوم داشته است و مسئولانی که به آنها مراجعه شده است، از این دانشجو خواسته اند که پیگیری درخواست خود را به همراه مستندات به صورت مکتوب ارائه کند، اما تاکنون درخواست کتبی ارائه نشده است، با این حال در هر صورت این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

مرجع رسیدگی به تخلفات اساتید، هیات انتظامی اساتید است

وی مرجع رسیدگی به تخلفات اساتید را هیات انتظامی اساتید عنوان کرد و گفت: در ابتدا این موضوع از سوی دانشگاه مورد پیگیری قرار خواهد گرفت و در صورتی که بنا به دلایلی لازم باشد که مراجع بالاتر این موضوع را بررسی کنند این بحث از طریق هیات انتظامی اساتید پیگیری می شود.

مدیر کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت علوم اضافه کرد: مرجع رسیدگی به تخلفات دانشجویان نیز کمیته انضباطی دانشجویی است و در بحث اتفاق افتاده در دانشگاه زنجان تخلف صورت گرفته ابتدا توسط کمیته انضباطی دانشگاه و در صورت نیاز به کمیته انضباطی مرکزی ارجاع داده می شود.

حاجی زاده خاطرنشان کرد: بر این اساس تخلفات صورت گرفته از سوی استاد و دانشجو در دو مرجع هیات انتظامی اساتید و کمیته انضباطی دانشجویی، دانشگاه و سپس در صورت نیاز در مرکز مورد پیگیری و بررسی قرار خواهد گرفت.

به گفته مدیرکل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت علوم، حادثه اتفاق افتاده در دانشگاه زنجان در مراجع ذکر شده بررسی و نتایج مربوط به هر دو فرد (استاد و دانشجو) اطلاع رسانی خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.