دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توضیحات دانشگاه زنجان درباره حادثه اخیر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: روابط عمومی دانشگاه زنجان با ارسال نمابری درباره حادثه « درگیری منجر به ضرب و جرح میان یک استاد و دانشجویش» توضیحاتی ارایه کرد.

در نمابر ارسالی روابط عمومی دانشگاه زنجان آمده است:

«احتراما در پی انتشار خبری درخصوص «مجروح شدن دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه زنجان توسط استاد» در برخی رسانه ها و نشریات، ضمن ابراز تاسف از درگیری پیش آمده و خدشه دار شدن حریم علمی، فرهنگی دانشگاه و نیز ابهام های ایجاد شده بر اثر انعکاس ناقص و یک جانبه حادثه در برخی رسانه ها، خواهشمند است است جهت تنویر افکار عمومی و نیز جلوگیری از هرگونه تضییع حق استاد و دانشجو و حفظ شان و حرمت دانشگاه و نهاد علم، ضمن پرهیز از درج گزینشی و نقاص برخی جنبه های موضوع، به نحو مقتضی به مخاطبان فهیم آن رسانه محترم اطلاع رسانی شود که حادثه مزبور هم از سوی مراجع صلاحیت دار مجموعه دانشگاه و وزارت علوم و هم از سوی مراجع ذیصلاح قضایی و انتظامی در دست رسیدگی است و این رسیدگی ها به گونه ای خواهند بود که ضمن برخورد بی اغماض با خطاهای صورت گرفته، از تضییع هرگونه حقی از طرفین این درگیری پرهیز به عمل آید.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.