جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مدت تحصیل هنرستانی‌ها یکسال اضافه شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش وپرورش، از دانشگاه فرهنگیان به عنوان حلقه پژوهشی میان صف و ستاد آموزش و پرورش نام برد و بر پاسخگویی این دانشگاه به سئوالات پژوهشی حوزه های مختلف نظام تعلیم و تربیت تاکید کرد.

ابراهیم سحرخیز با اشاره به استقرار نظام جدید آموزشی در قالب دو دوره ابتدایی و متوسطه گفت: در گذشته چهار دوره تحصیلی ابتدایی، راهنمایی، متوسطه و پیش دانشگاهی داشتیم که در نظام جدید آموزشی این چهار دوره در قالب 2 دوره ابتدایی و متوسطه تقسیم بندی شده است.

وی با اشاره به سند تحول بنیادین افزود: براساس اقتضائات سنی دانش آموزان در هر دوره تحصیلی ونگاه دین مبین اسلام بر ویژگی های روحی، روانی، عاطفی و عقلانی هر دوره تحصیلی، دوره ابتدایی و متوسطه هر کدام به دو دوره سه ساله تقسیم می شود.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به این مطلب که دو نوع مدرسه در قالب عناوین دبستان و دبیرستان خواهیم داشت، تصریح کرد: هنرستانها نیز مکان هایی برای تحصیل علاقمندان رشته های فنی و حرفه ای برای کسب آموزش های مهارتی هستند که در اولین گام، با افزایش یک سال به طول مدت تحصیل آن ها از 2 سال به 3 سال، فرصت بیشتری برای کسب آموزش های مهارتی به هنرجویان فراهم آمده است.

وی ادامه داد: جایگاه نظام هدایت و راهنمایی تحصیلی در نظام جدید آموزشی، سه ساله اول دوره متوسطه خواهد بود.

ابراهیم سحر خیز، تغییر در محتوای کتب درسی را از مهمترین آثار تحولی نظام جدید آموزشی قلمداد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه این تغییرات از دوره ابتدایی آغاز و دامنه آن در سال تحصیلی آینده به دوره متوسطه هم کشیده خواهد شد.

وی، ورود کتب جدیدی همچون کار و فناوری، تفکر و پژوهش، تفکر و سبک زندگی و متناسب سازی زمان آموزش را دلیلی بر جهت گیری نوین آموزش و پرورش در عرصه تولید محتوای آموزشی در این وزارتخانه دانست.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.