دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شوچنکو رفت تا سیاستمدار شود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

به گزارش TF1 آندره شوچنکو بنا بر بیانیه ای که باشگاه دیناموکیف روی خروجی سایتش گذاشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرد: «او پیشنهاد تمدید قرارداد را رد کرده و اعلام کرده می خواهد بازنشسته شود.»

شوچنکو رفت تا سیاستمدار شود

اما انگیزه شوچنکوی 35 ساله برای خداحافظی انگیزه قابل توجهی است: «او می خواهد به عنوان یک سیاستمدار به زندگی اش ادامه دهد.» مهاجم سابق تیم میلان در شرایطی قرار است وارد عرصه سیاست شود که در این کشور یولیاتیموشنکو تا همین چند وقت پیش در زندان به سر می برد و به دلیل مشکلات کمرش به بیمارستان منتقل شده است.

این در حالی است که بیشتر کشورهای غربی این حرکت را محکوم کردند و حتی به اوکراین در دیدارهای یورو سفر هم نکردند اما آندره تصمیمش را گرفت و بعد از بازیکنانی مثل اینزاگی و فان نیستلروی تصمیم گرفت کفش هایش را آویزان کند.

این مهاجم 35 ساله در طول دوران حرفه ای اش فقط در سه باشگاه بازی کرد. او تا سال 99 در دیناموکیف بازی کرد و سپس راهی میلان شد تا در این تیم تبدیل به سوپراستاری واقعی شود. او در سال 2004 توپ طلای فوتبال را در همین تیم میلان برد. پس از اینکه آندره در 296 بازی برای روسونری موفق شد 173 گل به ثمر برساند در سال 2006 راهی چلسی شد و تا سال 2008 در این باشگاه ماند.

در تیم «آبی ها» او هرگز درخشش ایتالیایی اش را نداشت و 28 گل در 89 مسابقه به ثمر رساند. در شرایطی که او با آغوش باز از بازگشتن به میلان حرف زده بود ولی روسونری ها او را نخواستند تا مجبور شود در استمفورد بریج بماند اما این اجبار برای او طولانی نشد چرا که دیناموکیف دوباره به سراغ او رفت و «شوا» را به خدمت گرفت.

37 گل در 105 مسابقه آمار خوبی برای مهاجم پا به سن گذاشته ای بود که دوباره به کشورش برگشت. البته بازگشت او به اوکراین برایش خوش یمن هم بود و مطابق با آرزویی که داشت در تیم ملی اوکراین در دیدارهای یورو 2012 به میدان رفت و ستاره تیمش بود.

با این حال سومین گلزن برتر تاریخ لیگ قهرمانان اروپا با 59 گل زده تصمیم گرفت به رغم پیشنهاد قابل توجه چینی ها فوتبال را کنار بگذارد و وارد عرصه سیاست شود.

شوا: آینده من سیاست است

شوچنکو که به حزب ناتالیا کورولفسکا، یکی از اعضای سابق حزب اپوزیسیون یولیاتیموشنکو پیوسته، رفتن از دنیای فوتبال را در سایت دیناموکیف اینطور توضیح داد: «خبری که می خواهم به شما بدهم ممکن است شما را شوکه کند: آینده من ارتباطی با فوتبال ندارد... آینده من مرتبط با سیاست است و از همین رو به حمایت همه شماها امید دارم. من قرار است در حزب جدیدی کار کنم که علاوه بر حمایت از ورزش به مشکلات شهروندی و اجتماعی هم رسیدگی می کند.»

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.