جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ۹ سد کشور سرریز شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دنیای اقتصاد: در هفته گذشته 9 سد ازجمله سدهای بوکان، نهند، بارون، گلپایگان، کزنار و بافت در حال سرریز گزارش شده اند. هم اکنون 29 سد کشور ازجمله سدهای لار، خدا آفرین، سیمره، سیوند، 15 خرداد و ملاصدرا کمتر از 30 درصد حجم خود ذخیره آب دارند.

همچنین 26 سد کشور در زمان حاضر با کاهش 20 درصدی حجم آب خود در مقایسه با زمان مشابه پارسال مواجه هستند که سدهای سفیدرود، لار، طالقان، ساوه، اکباتان، آبشینه، چاه نیمه 4، دوستی، خداآفرین و سیمره از آن جمله محسوب می شوند.

در پایان هفته گذشته 31 سد ازجمله کوثر، شیرین دره، دز، کارون 3 و 4، حسنلو، دولت آباد، مهاباد، لتیان، شهید عباسپور و کرج افزون بر 90 درصد حجم مخزن موجودی آب داشتند.

به گزارش شرکت مدیریت منابع آب ایران، 37 سد کشور در زمان حاضر از افزایش 20 درصدی ورودی آب در مقایسه با زمان مشابه پارسال برخوردار هستند که سدهای کرخه، دز، کارون 3 و 4، کوثر، استقلال، پیشین، جگین و 15 خرداد از آن جمله محسوب می شوند.

همچنین 52 درصد از کل ورودی های آب به مخازن سدهای کشور و 46 درصد از کل آب های خروجی از سدهای کشور تا پایان هفته گذشته متعلق به سدهای استان خوزستان است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.