دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پیشنهاد اماراتی‌ها به هافبک پرسپولیس - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: در حاشيه بازي تيم هاي ملي فوتبال ايران و قطر مسئولان دو تيم باشگاهي اماراتي باز هم به محمد نوري پيشنهاد دادند.

محمد نوري هافبک تيم ملي فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپوليس يکي از بازيکناني است که مد نظر دو تيم اماراتي با دو پيشنهاد خوب قرار گرفته است. از همين رو وي مذاکراتي نيز با باشگاه پرسپوليس داشت اما هنوز با اين تيم قراردادي امضا نکرده است.

در حاشيه بازي ايران و قطر چند مدير باشگاه قطري و اماراتي در ورزشگاه حضور داشتند که اماراتي ها باز هم با محمد نوري مذاکراتي داشته اند. البته نوري تصميم گيري در اين مورد را به بعد از بازي با لبنان موکول کرده و قرار است تکليف خود را پس از هماهنگي با مدير برنامه هايش روشن کند.

خبر ديگر از پرسپوليس اينکه سيدمهدي سيدصالحي مهاجم جديد قرمزپوشان با هماهنگي هاي انجام شده از دو يا سه روز ديگر در تمرينات پرسپوليس شرکت خواهد کرد. او موافقت مسئولان تراکتورسازي را از اين بابت گرفته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.