پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شوخی خلعتبری: امسال می آیم پرسپولیس! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سایت گل: همه دوست دارند بدانند محمدرضا خلعتبری مهاجم سپاهان در این فصل در چه تیمی بازی خواهد کرد.

خلعتبری که پارسال تا یک قدمی پرسپولیس جلو رفت، در نهایت به این تیم نپیوست و با قراردادی خوب به سپاهان رفت. او اما این فصل هم مورد درخواست هر دو تیم سپاهان و پرسپولیس است و محمد رویانیان در اردوی تیم ملی در دوبی با او مذاکراتی انجام داده است. نکته بسیار مهم این است که او با تیم عجمان امارات قرارداد رسمی امضاء کرده و در حال حاضر بازیکن این تیم محصوب می شود. شاید علت شوخی خلعتبری با عکاسان و خبرنگاران در هواپیما همین بود. او سر به سر آنها می گذاشت و با لحن خاص خودش می گفت امسال دیگر باید در پرسپولیس بازی کنم.

اما مهم این است که قرارداد امضاء شده ی او در سه نسخه بین مدیر باشگاه عجمان، مدیر برنامه هایش و خودش موجود است. قراردادی یک ماه پیش به امضاء سه طرف رسیده است و مبلغ میلیون دلاری دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.