شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید



 

::::: تاثیرات آزار جنسی در دختران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: نتايج تحقيقات صورت گرفته در دانشگاه بوستون نشان مي دهد، آزار و اذيت جسمي- جنسي در دوران كودكي تاثير بارزي در بروز زودهنگام يا تاخير در شروع قاعدگي در دختران دارد.

در اين پژوهش 68 هزار و 505 زن مورد بررسي قرار گرفتند كه نتايج مطالعات صورت گرفته حاكي از افزايش 49 درصدي خطر قاعدگي زودرس (پيش از 11 سالگي) در بين دختراني است كه در دوران كودكي مورد آزار و اذيت جنسي قرار گرفته اند.

همچنين خطر قاعدگي ديررس (پس از 15 سالگي) در بين دختراني كه در كودكي مورد آزار و اذيت جسمي قرار گرفته اند، افزايش 50 درصدي را در مقايسه با ساير زنان نشان مي دهد.

«رنه بوينتون جارت» از محققان مدرسه پزشكي دانشگاه بوستون (BUSM) و سرپرست تيم تحقيقاتي تأكيد مي كند: كاهش يا افزايش سن شروع قاعدگي دختران، ارتباط مستقيمي با آزار و اذيت آنها در دوران كودكي دارد و نوع آن (جسمي يا جنسي) تأثير مستقيمي بر اين موضوع دارد.

قاعدگي زودرس باعث بروز مشكلاتي از جمله بيماريهاي قلبي-عروقي، سرطان، افسردگي و اختلالات متابوليك مي شود و قاعدگي ديررس نيز مشكلاتي از جمله افسردگي و تراكم استخواني پايين را در پي دارد.

نتايج اين مطالعه در مجله Adolescent Health منتشر شده است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.