جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ایران در گروه مرگ بسکتبال قهرمانی آسیا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: تیم ملی بسکتبال ایران بر اساس قرعه کشی مسابقات 2013 قهرمانی مردان آسیا در گروه سوم با تیم های چین و کره جنوبی همگروه شد.

در حالی هنوز چهره دو تیم شرکت کننده در مسابقات بسکتبال قهرمانی مردان آسیا مشخص نشده است، قرعه کشی این رقابت ها انجام شد. بر اساس قرعه کشی صورت گرفته که با در نظر گرفتن حضور 16 تیم انجام شده است، تیم ایران در گروه C با تیم های چین و کره جنوبی همگروه شده است. گروه بندی تیم های شرکت کننده در مسابقات بسکتبال قهرمانی مردان آُسیا به شرح زیر است:

گروه A: چین تایپه، عربستان، اردن، فیلیپین

گروه B: هنگ کنگ، قطر، ژاپن، لبنان

گروه C: ایران، چین، کره جنوبی

گروه D: قزاقستان، هند،بحرین

علاوه بر این تیم ها، دو تیم دیگر نیز در مسابقات بسکتبال قهرمانی مردان آسیا شرکت خواهند داشت که پس از پایان تورنمنت آسیایی جنوب شرق معرفی خواهند شد. این رقابت ها با حضور تیم های برونئی، کامبوج، اندونزی، لائوس، مالزی، میانمار، سنگاپور، تایلند و ویتنام برگزار می شود. فیلیپین دیگر تیم این منطقه از مسابقات بود که به دلیل برخورداری از امتیاز میزبانی، بدون حضور در رقابت های انتخابی وارد سهمیه آسیایی گرفت و در گروه A هم قرار گرفت.

در پایان تورنمنت آسیایی جنوب شرق، تیم اول در گروه D قرار می گیرد و تیم دوم نیز در گروه C با ایران، چین و کره جنوبی همگروه خواهد شد.

بر اساس قرعه کشی مسابقات بسکتبال قهرمانی مردان آسیا، گروه C که ایران هم در آن قرار دارد سخت ترین گروه این رقابت هاست که فیبا آسیا از آن به گروه مرگ تعبیر کرده است.

مسابقات بسکتبال قهرمانی مردان آسیا دهم تا نوزدهم مردادماه در مانیل فیلیپین برگزار می‎شود. سه تیم برتر این رقابت‎ها سهمیه پیکارهای جهانی را کسب می‎ کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.