جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: غرب تهران در آستانه یک جهش اقتصادی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

الف: فشردگی تهران راه را برای هر اقدامی در جهت رفع محدودیت های زیستی به وجود آمده بسته بود.

شهر به قدری مملو از ساختمان شد که دیگر جایی برای تجربه های جدید نداشت. اما توسعه غرب تهران این بستر را فراهم کرد تا اتفاقات مثبت و تازه در حوزه شهر تهران بیفتد. این موضوع، موقعیتی ممتاز و درخشان را برای منطقه ۲۲ و به ویژه ساکنان آن به وجود آورده است. ساکنان محدوده غرب تهران فرصت زندگی در منطقه ای با ارزش های زیستی غنی و از نظر معماری منطبق با اصول شهرسازی را دارا هستند. از سوی دیگر امکان بهره مندی های اقتصادی به تبع تحولات اقتصادی ای که در منطقه در شرف وقوع است، برای آنها وجود دارد.

این منطقه در سطح تهران و فرا شهری قابلیت دسترسی بی نظیری دارد.

محدوده دید وسیع توام با آسایش و آرامش، فضاهای سبز گسترده و مفرح، جنگل ها و منابع طبیعی، قرارگیری در کنار پارک جنگلی و تفریحی چیتگر، دسترسی آسان به چهار ایستگاه مترو، خدمات دهی سازمان اتوبوسرانی برای دسترسی آسان تر به مناطق مختلف شهر، دوری از همهمه، آلودگی، تراکم و ترافیک مناطق مرکزی، آب و هوای مطبوع و خوش و ایمنی و امنیتی که این منطقه را به ثبت جامعه ایمن رسانده است، همگی از ویژگی های ممتاز و منحصر به فرد این منطقه از شهر تهران است.

در حال حاضر، بيشترين سرانه فضاي سبز در تهران كه براي هر نفر ۲۵ متر مربع است متعلق به منطقه ۲۲ است؛ ضمن اين كه پيوستن اين منطقه به شبكه جامعه جهاني ايمن، آن را در شهر تهران منحصربه فرد كرده است.

اما آنچه این منطقه تهران را از ديگر مناطق متمايز مي كند، تنها ويژگي هاي جغرافيايي و برخورداري از سرانه فضاي سبز بالا، آب و هواي پاك یا ویژگی های مشابه دیگر نيست، بلکه چشم انداز این منطقه برای تبدیل شدن به قطب گردشگري شهر تهران است که ساخت دریاچه شهدای خلیج فارس از مصادیق آن است.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.