پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تغییرات قیمت خودرو با تحریم جدید آمریکا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

قدس آنلاین: محمد علی مددی با بیان این مطلب گفت: شکی نیست تحریم ها تاثیر گذار خواهند بود اما برای صنعت خودرو سازی ما که 95 درصد قطعات آن در داخل تولید می شود این تاثیر چندان عمیق نیست.

وی افزود: خوشبختانه تولید داخلی ما به گونه ایی است که تحریم صنعت خودرو از سوی امریکا مشکلی برای مردم وخودروسازان ایجاد نمی کند و ما 5 درصد نیاز قطعاتی خود را از طریق کانال های دیگر تامین می کنیم.

وی در ادامه در خصوص تاثیر تحریم جدید بر قیمت داخلی خودرو گفت:این تحریم بر قیمت خودرو تاثیری ندارد وقیمت خودرو از قیمت فعلی اش بیشتر نخواهد شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا با تحریم اقتصادی ایران نه تنها مانعی در برابر پیشرفت های روز افزون کشور ایجاد نخواهد کرد، بلکه ملت ایران قطعا تحریم های دشمنان را به فرصت تبدیل می کنند وانها خود می دانند که تحریم هایشان جواب نمی دهد وبا این حرکتها نمی توانند مردم ایران را نا امید کنند.

مددی به قدس انلاین افزود: مردم ما در 24 خرداد ماه جواب همه این تحریم ها را خواهند داد.

گفتنی است کاخ سفید در آستانه انتخابات ایران اعلام کرد که بر اساس دستور باراک اوباما، آمریکا تحریم های جدیدی را علیه ایران در زمینه واحد پول و صنعت خودرو این کشور اعمال کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.