دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید



 

::::: بچه دار شدن،بهترین راه مقاومت علیه اسرائیل ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

قدس آنلاین: یک روحانی سلفی مصری بهترین راه مبارزه با اسرائیل را افزایش نسل و بچه دار شدن دانست.

یاسر برهامی نایب رئیس جماعت الدعوة السلفیه مصر و چهره معروف ضد شیعی، در گردهمایی " یهودی سازی مسجد الاقصی و بهار عربی" که در غزه و توسط انجمن سلفی "ابن باز " برگزار گردید گفت: افزایش نسل بهترین راه مقاومت علیه اسرائیلی هاست.

برهامی که از شخصیت های به شدت تندرو سلفی در جهان عرب به شمار می رود بدون کوچکترین اشاره ای به ضرورت مقاومت مسلحانه علیه دشمن صهیونیستی برای پاکسازی قدس شریف، چنین توصیه ای را به مردم فلسطین کرده است.

وی در حالی از صدور فتوای جهاد علیه دشمن صهیونیستی طفره می رود که بارها بر لزوم حضور تروریست ها در سوریه با عنوان جهاد تأکید کرده است.

برهامی از مخالفان سرسخت اندیشه شیعی و از معارضان شدید سفر گردشگران ایرانی به مصر بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.