پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ائتلاف مایکروسافت و FBI علیه تبهکاران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

همشهری آنلاین: شرکت مایکروسافت و FBI با همکاری بیش از 80 کشور جهان علیه یکی از بزرگترین حلقه های تبهکاری سایبری جهان حمله ای گسترده را ترتیب دادند.

براساس گزارش رویترز، گفته می شود این حلقه تبهکاری سایبری طی 18 ماه گذشته بیش از 500 میلیون دلار از حساب های بانکی سرقت کرده است. شرکت مایکروسافت اعلام کرد واحد جنایت های دیجیتال این شرکت روز چهارشنبه با موفقیت توانست دست کم هزار شبکه از هزار و 400 شبکه رایانه ای آلوده که به دژ های باتنتی یا Citadel Botnets شهرت داشتند را غیرفعال سازد.

Citadel منجر به آلودگی پنج میلیون رایانه در سرتاسر جهان شده و به گزارش مایکروسافت، از این شبکه برای سرقت از دهها موسسه مالی اعتباری از قبیل امریکن اکسپرس، بانک آمریکا، سیتس گروپ، کردیت سوئیس، پی پال و رویال بانک کانادا استفاده می شود.

باوجود اینکه تبهکاران این حلقه همچنان ناشناس باقی مانده اند و مقامات هویت رهبران این گروه را شناسایی نکرده اند، این حمله هماهنگ شده بین المللی ضربه ای مهلک به توانایی های سایبری آنها وارد آورد.

بات نتها شبکه ای از رایانه های آلوده یا بات ها هستند که تحت کنترل یک نرم افزار و تحت فرمان سرورهای فرمان و کنترلی هستند که هدایت آنها به دست هکرها است. از بات نتها معمولا برای انجان تبهکاری های مالی، ارسال هرزنامه ها، توزیع ویروس های رایانه ای و حمله به شبکه های رایانه ای استفاده می شود.

Citadel یکی از بزرگترین بات نت هایی است که امروزه در جهان فعال است. به گفته مایکروسافت خالقان این شبکه نرم افزار خود را با نسخه های مسروقه ای از سیستم عامل ویندوز سازگار ساخته و از این ساختار برای کنترل رایانه های خانگی در ایالات متحده، اروپای غربی، هنگ کنگ، اند و استرالیا استفاده کرده اند.

FBI طی همکاری نزدیک با پلیس اروپا و دیگر مقامات خارجی در تلاش است تا این تبهکاران ناشناخته را دستگیر کند. مایکروسافت نیز با تسلیم دادخواستی علیه هکرهای این شبکه به دادگاهی در چارلوت در کارولینای شمالی توانست حکم دادگاه مبنی بر غیرفعال سازی این شبکه ها را به دست بیاورد. در این دادخواست رهبر این حلقه تبهکاری جان دو شماره یک با نام مستعار آکواباکس شناسایی شده است که به ایجاد م دیریت و سازماندهی بات نتها متهم است.

مقامات بر این باورند آکواباکس در اروپای شرقی اقامت داشته و با 81 سرگروه دیگر در این شبکه همکاری دارد، افرادی که مدیریت و هدایت این شبکه تبهکاری را در سرتاسر جهان به عهده دارند. نکته جالب توجه درباره این شبکه عدم حمله آن به موسسه ها و بانک های اوکراینی و روسی است، احتمالا به این دلیل که خالقان اصلی این شبکه در اوکراین و روسیه ساکن بوده و می خواهند از برانگیختن مقامات قضایی علیه خود بپرهیزند.

درجستجوی جان دو

به گفته مایکروسافت از Citadel برای سرقت 500 میلیون دلار از بانک های آمریکایی و دیگر کشورها استفاده شده است. تیم کاراگاهان دیجیتال مایکروسافت در ردموند واشنگتن، از سال 2010 تاکنون در هفت حمله به این بات نت حضور داشته اند و حمله روز چهارشنبه اولین همکاری آنها با FBI بوده است.

مایکروسافت از 10 روز پیش از FBI درخواست کمک کرد و FBI نیز به مایکروسافت اعلام کرد که تاکنون فعالیت های قابل توجهی در راستای تجسس و شناسایی در باتنت Citadel انجام داده است.

مایکروسافت اعلام کرد به همراه FBI با دیگر مقامات قضایی در کشورهایی از قبیل استرالیا، برزیل، اکوادور، آلمان، هلند، هنگ کنگ، ایسلند، هندوستان، اندونزی، اسپانیا و بریتانیا همکاری دارند تا بتوانند سران این حلقه تبهکاری را شناسایی کنند. طی این همکاری بیش از هزار شبکه بات نت غیرفعال شدند که میزبان 445 شبکه از آنها مراکز دیتایی در آمریکا بوده اند. مسئولان این مراکز از اینکه سرورهایشان توسط بات نتها مورد استفاده قرار می گرفته بی اطلاع بوده اند.

این دومین باری است که واحد جنایت های دیجیتال مایکروسافت موفق به غیرفعال سازی یکباره گروهی از بات نت ها شده است. در مارچ سال گذشته، این واحد صدها بت نت زئوس را هدف گرفت و غیرفعال ساخت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.