دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آخرین وضعیت پرونده جواد لاریجانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: در حال حاضر پرونده محمدجواد لاریجانی مراحل قانونی را طی کرده و قرار است با رئیس دادگاه جوادآباد خدمت رئیس قوه قضائیه برویم.

سیدعلیرضا آوایی رئیس کل دادگستری استان تهران در حاشیه جشن حمایت انجمن حمایت از زندانیان مرکز در مورد آخرین وضعیت پرونده بیمه ایران گفت: پرونده سنگینی بود. تعداد متهمان و وکلای آنها زیاد بود و صدور رأی پرونده کار سنگینی است.

البته قضات مشغول نوشتن رأی پرونده هستند و تا روز شنبه حدود 30 صفحه از رأی نوشته شده بود اما رأی متهمان طولانی و نیازمند اتقان و دقت بالا است. ولی می توان گفت که حکم متهمان پرونده بیمه ایران تا 10 روز آینده صادر می شود.

رئیس کل دادگستری استان در مورد پرونده رحیمی گفت: پرونده رحیمی در بخش دوم این پرونده است و آن قسمت هنوز به دادگاه نیامده است. اگر تحقیقات تکمیل شود قطعا به دادگاه می آید.

آوایی در مورد پرونده محمد جواد لاریجانی و زمینهای ورامین گفت: چند ماه قبل رئیس قوه قضائیه با من صحبت کرد و گفت، چنین پرونده ای وجود دارد و تقاضای من این است که به سرعت رسیدگی شود.

وی افزود: آیت الله لاریجانی تأکید کرد که مطلقا ملاحظه هیچ کدام از ما را نکنید و اگر برادران من پرونده ای دارند چرا باید به خاطر آن حیثیت نظام زیر سوال برود. این پرونده هرچه قدر هم که بزرگ باشد و اندازه زمینها هم هر قدر باشد با آبروی نظام اصلا قابل قیاس نیست.

آوایی افزود: بلافاصله با رئیس دادگاه جوادآباد ورامین صحبت و او را به تهران دعوت کردم. پیام رئیس قوه قضائیه را به او گفتم. در حال حاضر پرونده مراحل قانونی را طی کرده و ارجاع شده است و من هم اصرار داشتم که سریع تر انجام شود.

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: روز یکشنبه قرار بود به همراه رئیس دادگاه جوادآباد به دیدار آیت الله لاریجانی برویم که به خاطر کسالت ایشان این دیدار و ارائه گزارش از روند پرونده به هفته آینده موکول شد.

وی با بیان اینکه پرونده نیاز به کارشناسی دارد و ممکن است از این لحاظ مقداری زمان ببرد گفت: سال 89 یک قرار منع تعقیب خورده بود که ظاهرا مربوط به نامه وزارت جهاد بود اما مجدداً شکایتی از سوی منابع طبیعی مطرح شده که قرار است دوباره رسیدگی شود.

آوایی ادامه داد: تلاش می کنیم به سرعت این پرونده مورد رسیدگی قرار گیرد اما سرعت باید متناسب با حجم پرونده باشد ممکن است رسیدگی به یک پرونده با وجود لحاظ کردن سرعت 20 روز به نتیجه برسد و یک پرونده هم با همین شرایط 6 ماهه به پایان برسد.

وی تأکید کرد: این پرونده ارزش آن را ندارد که حیثیت مسئولان نظام به خاطر اینکه یکی از بستگان آنها در معرض چنین اتهامی است برود.

آوایی همچنین گفت: پرونده «م.ز» معروف به مه آفرید دوم در تهران رسیدگی می شود و بحث برگشتن آن به جای دیگر مطرح نشده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.