جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عکس: غلط نگارشی‌‌ در استودیوی‌ مناظره! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: نخستین مناظره انتخاباتی هشت کاندیدای ریاست جمهوری در حالی روی آنتن تلویزیون رفت که وجود اعراب گذاری اشتباه در آیه شریفه نقش بسته بر دکور استودیو مشهود بود.

روز گذشته نخستین مناظره انتخاباتی هشت کاندیدای ریاست جمهوری از شبکه اول سیما به صورت زنده پخش شد.

روی دکور استودیوی مناظرات، بخشی از آیات هفدهم و هجدهم سوره مبارکه «زمر» با رسم الخط عثمان طه نقش بسته بود که البته با اشتباه در اعراب گذاری همراه بود و الف مقصوره کلمه «البب» نوشته نشده بود که در قرائت ایجاد مشکل می کند.

عکس: غلط نگارشی‌‌ در استودیوی‌ مناظره!

بنابراین بندگان مرا بشارت ده، کسانی که سخنان را می‏شنوند و از نیکوترین آنها پیروی می‏کنند، آنها کسانی هستند که خدا هدایتشان کرده، و آنها خردمندانند. (ترجمه آیت الله مکارم شیرازی)

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.