جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گاف عجیب در بنر مراسم یک کاندیدا +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله مهر: سفر سعید جلیلی به قزوین، یک حاشیه داشت و آن هم گاف مسئولان مراسم در نوشن یک آیه قرآن در بنر محل سخنرانی جلیلی بود.

باز هم اشتباه املایی در نوشتن آیات قرآن و این بار در جریان برنامه تبلیغاتی سعید جلیلی. شنبه 11 خرداد و در جریان سفر سعید جلیلی به استان قزوین، تصاویری از سخنرانی این کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در جمع مردم منتشر شد که یک حاشیه عجیب داشت. در بنر بزرگ پشت جلیلی در محل سخنرانی او آیه ای از قرآن مجید نوشته شده بود که البته بی دقتی طراحان این بنر سبب اشتباه نویسی این آیه شده بود.

گویا طراحان این پوستر قصد داشتند آیه 13 سوره مبارکه احقاف را بنویسند که در نوشتن آیه، گاف دادند و عبارت «ثم استقاموا« را به صورت «ثم الستقاموا» نوشته اند.

گاف عجیب در بنر مراسم یک کاندیدا +عکس

در صورتی که عبارت صحیح و ترجمه کامل این عبارت این طور نوشته می شود:

ِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ

ترجمه :محققا كسانى كه گفتند پروردگار ما خداست‏سپس ايستادگى كردند بيمى بر آنان نيست و غمگين نخواهند شد.

پیش از این و پس از پخش مناظره های انتخاباتی میان نامزدهای ریاست جمهوری در تلویزیون هم رسانه ها تصویری از دکور محل مناظره کاندیداها منتشر کردند که در آن، عبارت نقش بسته روی دکور یعنی خشي از آيات هفدهم و هجدهم سوره مبارکه «زمر» با رسم الخط عثمان طه نقش بسته بود که البته با اشتباه در اعراب گذاري همراه بود و الف مقصوره کلمه «البب» نوشته نشده بود.

گاف عجیب در بنر مراسم یک کاندیدا +عکس

بنابراین بندگان مرا بشارت ده، کسانی که سخنان را می‏شنوند و از نیکوترین آنها پیروی می‏کنند، آنها کسانی هستند که خدا هدایتشان کرده، و آنها خردمندانند.

به نظر می رسد مسئولان و دست اندرکاران برگزاری مراسم هایی این چنین باید دقت بیشتری در درست نویسی آیات شریف قرآن کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.