چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رقابت داغ 4 زن هالیوودی برای نقش هیلاری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: بنا به گزارش های جدید فیلمی درباره دوران دانشجویی هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه سابق در مدرسه حقوق توجه چندی از بازیگران درجه یک سینما را جلب کرده است.

فیلم "رادهام" که قرار است در سال 2016 اکران شود، توجه چندی از بازیگران زن مشهور هالیوود از جمله آماندا سیفرد، جسیکا چستین، ریس ویترسپون و اسکارلت جوهانسن را برای بازی کردن در نقش هیلاری کلینتون 26 ساله جلب کرده است.

رقابت داغ 4 زن هالیوودی برای نقش هیلاری

این فیلم داستان کلینتون جوان در مدرسه حقوق ییل در دهه 1970 را بازگو می کند. رابطه کلینتون نوپا با یک دستیار استاد حقوق جوان در دانشگاه آرکانزاز به نام بیل کلینتون، از جمله بخش های مهم این فیلم است.

تاریخ اکران این فیلم قرار است با انتخابات سال 2016 آمریکا همزمان باشد. بعضی از طرفداران کلینتون امیدوارند او در سال 2016 نامزد ریاست جمهوری شود و این فیلم هم بتواند توجه مردم را به خودش جلب کند.

پونستولت در ادامه گفت: مهم نیست که چه گرایش سیاسی و یا چه احساسی درباره هیلاری کلینتون دارید، در هر حال به هیچ وجه نمی توانید کیفیت هوش و یا انگیزه اش را زیر سوال ببرید. من یک بازیگر زن فوق العاده می خواهم که بتواند همه این ها را به نمایش بگذارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.