دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فراخوان خودروهای کره ای به دلیل نقص فنی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: یک شرکت بزرگ سازنده خودرو در کره جنوبی برای برطرف کردن ایراد کیسه هوای در خودروهای سانتافه اسپرت و سوناتا فراخوان صادر کرد.

شرکت هیوندای موتور به عنوان شرکت خودروسازی بزرگ کره جنوبی 199 هزار و 118 دستگاه سانتافه SUV را که بین آوریل 2006 و ژوئیه 2008 ساخته شده و 22 هزار و 512 دستگاه سوناتا که بین ژانویه و ژوئن امسال ساخته شده را فراخوان کرد.

کیسه هوای این مدل از خودروهای سانتافه دارای اشکالی در سیستم طبقه بندی اشغال است که موجب می شود جان افرادی که جثه کوچکی دارند در معرض خطر قرار گیرد.

براساس اعلام سازمان ایمنی ترافیک بزرگراه ها در آمریکا، سیستم طبقه بندی اشغال نیازمند تنظیم مجدد است تا بتواند افرادی را که جثه های کوچکتر دارند را تشخیص دهد.

فراخوان خودروهای کره ای به دلیل نقص فنی

حسگردهای کیسه های هوای کناری سوناتا نیز نیازمند برنامه ریزی مجدد است چرا که ممکن است این کیسه های هوا بدون دریافت هیچ علامتی ناگهان باد شوند، نقصی که می تواند خطر ایجاد صدمه برای راننده و سرنشینان خودرو را به دنبال داشته باشد.

هیوندای موتور نام بخشی از گروه هیوندای کیا خودرو بزرگترین شرکت خودروسازی دنیا از لحاظ سود، چهارمین شرکت خودروسازی دنیا از لحاظ تعداد فروش و نخستین خودروساز دنیا از لحاظ سرعت رشد است.

این شرکت در سال 1967 تاسیس شد و در حال حاضر دفتر اصلی این شرکت در شهر سئول کره جنوبی است؛ کارکنان این شرکت حدود 75 هزار نفر و ظرفیت تولید سالانه آن در شهر اولسان 1.6 میلیون است. محصولات این شرکت از طریق 6 هزار نمایندگی و نمایشگاه به 193 کشور دنیا صادر می شود.

کلمه هیوندای در زبان کره ای از دو کلمه هیون و دای تشکیل شده و به معنای مدرنیته است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.