جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شارون استون، مظنون اصلی سرقت در کن! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: پلیس فرانسه اعلام کرد که در پرونده سرقت جواهرات یک میلیون و چهارصد هزار دلاری از یکی از هتل های کن در طول مدت زمان برگزاری جشنواره فیلم کن،«شارون استون» اولین مظنون آنهاست.

اگر چه پلیس فرانسه در گزارش خود از سرقت جواهرات یک میلیون و چهارصد دلاری از یکی از هتل های کن، به طور رسمی «شارون استون» را به عنوان مظنون اول این پرونده اعلام کرده است ولی مطبوعات خارجی از جمله نشریه سینمایی روایتی، این موضوع را بسیار خنده دار دانسته است.

در گزارش پلیس آمده است که «شارون استون»، بازیگر سابق هالیوود، قریب به یک دهه است که دیگر در هیچ فیلم بازی نکرده و همین مسئله حضور او در جشنواره فیلم کن را بسیار شک برانگیز می کند.

«استون»، صبح روز گذشته توسط کارآگاه های فرانسوی به طور موقت بازداشت شد تا به سوالات آنها پاسخ دهد.

«استون» در بخشی این بازجویی مدعی شده که برای دیدن همبازی قدیمی اش «مایکل داگلاس» به جشنواره امسال کن آمده است.

بنا براین گزارش، تحقیقات پلیس فرانسه در این زمینه همچنان ادامه دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.