جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تصویری از رضا عطاران در جشنواره کن ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: فیلمبرداری «ردکارپت» رضا عطاران در جشنواره کن ادامه دارد و گروه سازنده این فیلم پس از مراسم اختتامیه، شب گذشته (یکشنبه) موفق به گرفتن صحنه های مربوط به استیون اسپیلبرگ شدند.

گروه سازنده فیلم «ردکارپت» یکشنبه شب پیش از نشست مطبوعاتی هیات داوران در مسیر عبور آنها مستقر شدند و صحنه های مربوط به برخورد رضا عطاران با «اسپیلبرگ» را فیلمبرداری کردند.

دو روز پیش نیز رضا عطاران که نقش یک علاقه مند به سینما را بازی می کند، با «جیم جارموش»، کارگردان مطرح هالیوود برخورد کرد.

تصویری از رضا عطاران در جشنواره کن - Bartarinha.IR | برترین ها

فیلمبرداری «ردکارپت» که احمد احمدی عهده دار آن است، تا چهار روز پس از پایان جشنواره فیلم کن ادامه خواهد داشت و بخش هایی از آن هم در شهر «مونت کارلو» فرانسه فیلم برداری خواهد شد.

کیوان مقدم(طراح صحنه و لباس)، محسن بابایی (طراح گریم)، رود ریگو آلی سا (صدابردار)، جمال هاشمی و آنابلا ماچالت (دستیار کارگردان)، کارلا لارسون (مدیر تهیه) و احمد احمدی (مجری طرح) بخشی از عوامل ساخت «رد کارپت» هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.