جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: در هالیوود مردم به بدن شما خیره می‌شوند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: «آدری تاتو» بازیگر برنده جایزه بفتا و سزار سینمای فرانسه ضمن سرزنش صنعت سینمای هالیوود گفت: کار در هالیوود هیچگاه ایده آل من نبوده است، چون نگاه ابزاری بی رحمانه ای در آن موج می زند.

«آدری تاتو»، بازیگر مطرح سینمای فرانسه که در فیلم هایی چون «امیلی» و «کد داوینچی» ایفای نقش کرده است، گفت:کار در هالیوود هیچگاه ایده آل من نبوده و این سینما را دوست ندارم چون نمی خواهم ذره ذره جسمم زیر نگاه های کنجکاو باشد.

در هالیوود مردم به بدن شما خیره می‌شوند

تاتو ادامه داد: البته، در فرانسه نیز نگاه های ابزاری وجود دارد ولی خوب تا به این اندازه بی رحمانه نیست، در هالیوود مردم به ذره ذره بدن شما خیره می شوند و کنجکاوند ببیند که شما چه می پوشید و این موضوع فشار زیادی را بر شما تحمیل می کند، برخی این نگاه ها را دوست دارند ولی در مورد من صدق نمی کند.

«تاتو» در ادامه گفت: شما نمی توانید نقشی را در یک فیلم هالیوودی به دست آورید مگر اینکه به آمریکا سفر کنید.

این بازیگر فرانسوی که اجرای مراسم اختتامیه کن امسال را نیز به عهده داشت در پایان گفت: به سینما تعصب خاصی دارم، کارگردان آمریکا را ستایش می کنم و فیلم های آمریکایی را دوست دارم ولی زندگی من فراتر از همه این اینها بسیار باارزش است و اینقدر جاه طلب نیستم که به خاطر رسیدن به هالیوود آن را فنا کنم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.