يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بررسی لباس های چند سوپراستار ایرانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

 

مجله زندگی ایده آل: اغلب خواننده گان برای خودشان استایل مشخصی در پوشش دارند و اتفاقا روی این پوشش هم تاکید دارند. همین باعث شده تصویر آنها همیشه با لباس های مشخصی در ذهن ما نقش ببندد. مثلا رضا یزدانی را همیشه با کت چرمی می شناسیم و رضا صادقی را با پیراهن مشکی !  ما خیال داریم نگاهی دوباره به ظاهر خواننده های محبوب مان بیندازیم و آنها را در پوششی تازه ببینیم. در این مطلب یک تیم متشکل از گروهی از روانشناسان و طراحان لباس به بررسی سبک پوشش رضا صادقی، علیرضا عصار، محسن یگانه، احسان خواجه  امیری و رضا یزدانی پرداخته اند. اما این تازه ابتدای راه است،

بررسی لباس های چند سوپراستار ایرانی - Bartarinha.IR | برترین ها

طراحان می گویند

یک جلیقه به رنگ آبی آسمانی!

نگاهی گذرا به سبک پوشش احسان خواجه امیری نشان می دهد که او طرفدار سبک کلاسیک است. سبک کلاسیکی که به خاطر انتخاب رنگ های همسو با روحیات جوان پسندانه مخاطبانش به خوبی همراه می شود. خواجه امیری در انتخاب رنگ های روشن جسارت خاصی دارد و این جسارت را در انتخاب رنگ های زرد و آبی و رنگ هاي متفاوتي مثل زرشکی نشان داده است انتخاب جلیقه خودش یک گزینش مناسب است چون هم تا حدودی رسمی است و هم به شق و رقی کت نیست در نتیجه برای اجرای یک کنسرت پاپ انتخاب خوبی است. اما بهتر است آقای خواجه امیری در لباس هایش غیر از پارچه های تک رنگ ساده به لباس هایی با خطوط عمودی هم فکر کند. این انتخاب، اندام او را کشیده   و در نتیجه لاغرتر نشان می دهد. یک پیراهن ساده با خطوط عمودی نسبتا باریک به رنگ سرمه ای همراه با یک شلوار راسته کتان به همین رنگ می تواند ترکیب خوبی برای خواجه امیری باشد او حتی می تواند در این پوشش سراغ جلیقه که انتخاب همیشگی اش هم هست برود، اما بهتر است جلیقه اش را تک رنگ انتخاب کند. در این ترکیب بهترین کفش پیشنهادی به او کالج است. البته یک کالج هم رنگ با رنگ جلیقه اش! رنگ آبی روشن( آبی آسمانی) انتخاب خوبی برای کت و کالج اوست.

بررسی لباس های چند سوپراستار ایرانی - Bartarinha.IR | برترین ها

روانشناسان می گویند

عادت ها را رها کن

عصار معمولا از لباس هایی با رنگ های تیره و خنثی و تقریبا گشاد استفاده می کند و روانشناسان به استناد همین پوشش ادعا می کنند که می توان او را جزو کسانی دانست که به شدت به عادت هایشان چسبیده اند و به لحاظ روانشناسی چندان اهل تنوع نیستند و برای آنها سخت است که در خود تغییری به وجود بیاورند. چیزی که این گروه را به وحشت می اندازد جلب توجه است. از طرف دیگر، کسانی که ترجیح می دهند لباس های گشاد بپوشند اندام و هیکل شان را متفاوت از چیزیند که دیگران می بینند تصور مي​کنند حتی ممکن است روزگاری چاق بوده اند و هنوز هم همان تصور را از اندام و هیکل شان دارند. در صورتی که باید بفهمند که چه لباسی بیشتر از همه به آنها می آید و فراموش کنند که قبلا چه سایز لباسی می پوشیدند، مهم اندام امروز آنهاست که چه لباسی به آن برازنده است.

طراحان می گویند

یک شال ظریف!

برخلاف تصور عام قرار نیست افرادی با اندام درشت همیشه سراغ لباس های گشاد بروند. اتفاقا پوشیدن این لباس ها اندام آنها را درشت تر از آنچه هست نشان می دهد. انتخاب درست این است که علیرضا عصار و آقایانی هم تیپ او در لباس های شان به سایزی که می پوشند دقت کنند. یعنی به دنبال سایز ی بروند که دقیقا قالب تن آنهاست. انتخاب درست سایز حتی دست آنها را برای رفتن سراغ رنگ های روشن هم باز می گذارد. البته طبیعی است که در انتخاب رنگ های روشن باید محتاطانه تر جلو بروند. اما در مورد علیرضا عصار بهترین لباس پیشنهادی می تواند پیراهن های کتان یقه ایستاده باشد. این پیراهن ها به قدر کافی بلندند و روی شلوار قرار می گیرند. برش آنها هم اغلب راسته است نه چندان تنگ و نه زیاد گشاد. رنگ پیشنهادی هم غیر از رنگ  مشکی که انتخاب او در بیشتر اجراهاست می تواند طیف رنگ های کرم و حتی سفید باشد. اما بهتر است آقای عصار وقتی سراغ رنگ های روشن می رود به یک شال ظریف هم فکر کنند. یک شال ظریف بلند و البته با رنگی تیره تر از لباسی که برای پوشیدن انتخاب می کند. این شال به سادگی با خطای دیدی که ایجاد می کند او را بلندتر و حتی جمع وجور تر نشان می دهد. البته این روش روی لباس های تیره خیلی جواب نمی دهد چون روی بدنه تیره لباس گم می شود!

بررسی لباس های چند سوپراستار ایرانی - Bartarinha.IR | برترین ها

روانشناسان می گویند

آقای احساساتی!

دیگر همه می دانند که رضا صادقی مشکی را به هر رنگ دیگری ترجیح می دهد؛ از دیدگاه روانشناسان افرادی که مشکی را به عنوان رنگ محبوب خود انتخاب می  کنند معمولا روحیه ای حساس دارند. به تمام جزئیات زندگی شان توجه می کنند، این افراد می خواهند هر کاری را با تمام جزئیاتش انجام دهند. آنها به راحتی با دیگران شریک نمی شوند.افراد این گروه فعالیت های فکری را دوست دارند و پیدا کردن خطاهای دیگران برای شان سرگرمی است و حتی گاهی مشکلات را پیدا می کنند تا بتوانند آنها را اصلاح کنند. مشکی ها افراد احساساتی  هستند و خیلی اوقات تصمیم گیری های شان بیشتر براساس احساسات است تا منطق.

طراحان می گویند

کت و شلوار مناسب نیست!

از دیدگاه طراحان لباس انتخاب رنگ مشکی برای پوشش فردی با اندام رضا صادقی رنگ مناسبی است. مناسب به خاطر به تصویر کشیدن اندام در قالبی جمع و جورتر. در اغلب اجراهای رضا صادقی او را در حالی می بینیم که پشت تریبون نشسته، بنابراین کت و شلوار، اصلا انتخاب مناسبی برای او نیست. اگر قرار باشد او را در پوشش تازه ای ببینیم، می شود رنگ های تیره در طیف سرمه ای و حتی قهوه ای تیره را به او توصیه کرد اما باز هم در غالب همین بلوز و شلوارهای ساده و نیمه اسپرت. البته توصیه می شود او در اجراهایش سراغ شلوارهایی از جنس کتان یا پارچه ای برود. این جنس شلوارها به او ظاهر نیمه  رسمی مناسب تری می دهند.

بررسی لباس های چند سوپراستار ایرانی - Bartarinha.IR | برترین ها

روانشناسان می گویند

اهل ریسک نیست

تیپ این آقای خوش صدا در مراسم ها و کنسرت ها بیشتر رسمی است، یعنی اغلب ترجیح می دهد کت و شلوار به تن کند؛ روانشناسان در مورد این سبک پوشش او این طور می گویند: «این پوشش نشان  دهنده این است که او خیلی اهل ریسک نیست و به دنبال راهی مطمئن برای تاثیرگذاری روی دیگران است و به همین دلیل است که سراغ تیپ های کلاسیک می رود، زیرا این تیپ ها آزمون خود را در طول تاریخ پس داده اند و همیشه کسانی که چنین لباس هایی به تن می کردند تصویر متعادلی از خودشان در ذهن مخاطب می نشاندند.»

طراحان می گویند

یک کت اسپرت!

پوشش های محسن یگانه در کنسرت هایش نشان داده که به پوشیدن کت و شلوار علاقه  خاصی دارد. اما بهتر است او متناسب با اندام نه چندان درشتش سراغ کت های اسپرت برود، کت های اسپرتی که لایه و اپل کوچکی هم دارند. این انتخاب کمک می کند سرشانه ها درشت تر به نظر بیایند.. در انتخاب جنس کت هم بهتر است سراغ پارچه های شق و رق برود. محسن یگانه و اصولا آقایان ظریف اندام باید دور پیراهن های  تنگ و به اصطلاح جذب خط بکشند و در عوض پیراهن  هایی بپوشند که در قسمت شانه و سرشانه کمی تا قسمتی گشادند. همین گشادی ساده قفسه سینه را درشت تر نشان می دهند. اما در مورد شلوار، شلوار راسته برای محسن يگانه بهترین انتخاب است او حتی می  تواند به شلوارهای طرح دار فکر کند چون این مدل شلوارها با خطای دیدی که ایجاد می کنند باعث افزایش حجم می شوند. یک کت اسپرت چهارخانه کتانی با شلواری راسته به رنگ خطوط کت می تواند ظاهر متفاوت تری به محسن یگانه بدهد.

بررسی لباس های چند سوپراستار ایرانی - Bartarinha.IR | برترین ها

طراحان می گویند

همان کت چرمی همیشگی

تصویر رضا یزدانی با کت چرم در ذهن همه طرفدارانش نقش بسته. تا جایی که می توان گفت کت  چرمی بخشی جدا نشدنی از سبک پوشش اوست. اینکه فردی در جایگاه یک خواننده سبک پوشش خاصی برای خودش تعریف می کند بدون در نظر گرفتن چند و چون و نقاط و مثبت و ضعف احتمالی خودش یک امتیاز است. اما صحبت اینجاست که همین انتخاب هم اگر اصولی و براساس قواعد پوشش انجام بگیرید می تواند به نتیجه درست و امتیازهای بیشتری منتها می شود. در کنار کت های چرم در اغلب موارد هم او را با شلوار جین می بینیم آن هم به رنگ روشن. اما با در نظر گرفتن اندام بلند و نه چندان درشت او شاید بتوان پیشنهادهای دیگری هم برایش داشت. مثلا اینکه به جای شلوارهای جین  راسته سراغ شلوارهای دم پا گشاد برود. این انتخاب نه تنها با اندامش بلکه با سبک خواندنش هم جور در می آید. او با این شلوار حتی می تواند تی شرت آستین کوتاهی هم بپوشد با طرح ها و نقوش مختلف اما پیشنهاد ما تی شرت هایی است که  روی آنها به سبک لباس های نیمانی با حروف الفبای ایرانی طراحی شده است. به خاطر سبک خواندنش انتخاب تی شرت برای او به خصوص در این فصل بسیار مناسب تر از پیراهن های مردانه رسمی است که اغلب می پوشد. او با انتخاب این سبک پوشش حتی می تواند سراغ کت چرمی دوست داشتنی اش هم برود!

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.