شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عارف: به انتخاب مردم احترام می‌گذاریم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای محافظت از آرای مردم از تمام ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد و در پایان به انتخاب مردم با تمام وجود احترام خواهیم گذاشت.

محمدرضا عارف در دیدار منتخبین تشکل های آستان قدس رضوی در نشستی با عنوان مروری بر نامه حضرت امام رضا(ع) به حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در حضور جمعی از اعضای موسسه جوانان آستان قدس رضوی با بیان اینکه انقلاب ما برای حاکم کردن فضایل اخلاقی بود،تاکید کرد:در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 متاسفانه اخلاق قربانی رقابت های انتخاباتی شد و تا مدتها عوارض آن را در فضای سیاسی کشور دیدیم به همین دلیل در انتخابات پیش رو باید مراقب بود به خاطر رای آوردن اخلاق زیر پا گذاشته نشود.

وی با اشاره به فعالیت ستاد انتخاباتی اش حول محور منشور اخلاقی، گفت: ما در ستاد انتخاباتی منشور اخلاق انتخاباتی را تهیه کردیم و تاکید کرده ایم هدفمان اصلاح طلبانه است یعنی می خواهیم دولتی مستقر شود که ماموریتش اصلاح مستمر امور کشور در راستای پیشرفت و توسعه پایدار باشد. روش هایمان نیز اصلاح طلبانه است اقدامات و تصمیمات ما منجر به ایجاد گسست در سرمایه های اجتماعی ، ساختاری و مدیریتی کشور نخواهد شد.

عارف ادامه داد: برای محافظت از آرای مردم از تمام ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد و در پایان به انتخاب مردم با تمام وجود احترام خواهیم گذاشت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با اشاره به نامگذاری سال حماسه سیاسی گفت: مهمترین مصداق حماسه سیاسی، انتخابات است و در این راستا مشارکت مردم حرف اول را می زند.

وی اخلاق مداری و رعایت قانون را از معیارهای حماسه سیاسی دانست و افزود: بر اساس تجربه سه دهه خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران در بخش های مختلف تلاش کرده ام اخلاق را نصب العین خود قرار دهم، اگر اخلاق را در همه کارها و مبازره ها در نظر قرار دهیم همیشه پیروز هستیم.

این کاندید انتخابات ریاست جمهوری گفت: رفتار در چارچوب قانون، گفتار بر مدار صداقت و تصمیم بر مبنای عقلانیت، سرلوحه تمام تصمیمات و اقدامات ما خواهد بود.

معاون اول دولت اصلاحات گفت: منافع و امنیت ملی، ثبات کشور و آرامش مردم برای ما اهمیت ویژه ای دارد، آن را فدای منافع کوتاه مدت سیاسی خود و دیگران نخواهیم کرد.

عارف با بیان اینکه مرز بین نقد منصفانه و توهین و تخریب را رعایت می کنیم، افزود : منافع سیاسی خود را بر آبرو و حیثیت افراد ترجیح نخواهیم داد و به هیچ وجه نسبت به تخریب شخصیت دیگران اقدام نخواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه تلاش ما شفاف بودن با مردم است، اضافه کرد: از فریب افکار عمومی برای افزایش آرایمان پرهیز و از تجملات و تبلیغات پرهزینه نیز دوری خواهیم کرد.

این کاندیدای ریاست جمهوری گفت: برنامه های ما واقع بینانه خواهد بود و از وعده ها و شعارهای سطحی ، عوام فریبانه و دست نیافتنی پرهیز خواهیم کرد.

عارف در ادامه این مراسم بخش هایی از نامه امام رضا(ع) را به حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) قرائت کرد و صفحه ای از کتابی را که مضمون آن همین نامه است امضا کرد.

در این نشست نامه امام رضا (ع) به محمدرضا عارف اهدا شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.