دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نوشاد عالمیان ساعت 15.30 به میدان می رود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

واحد مرکزی خبر: کاروان ایران در سومین روز از رقابت های المپیک لندن که امروز پیگیری می شود یک نماینده در بوکس دارد که بر این اساس احسان روز بهانی  بوکسور وزن 81 - کیلوگرم تیم ملی ایران باید از ساعت 1:30 بامداد فردا به وقت تهران (22 امشب به وقت لندن)در نخستین مبارزه خود به مصاف "جی سون مونویی" بوکسور تیم ملی کلمبیا برود. روزبهانی در صورت شکست حریف خود به مصاف بهرام مظفر از ترکیه می رود.

مظفر با قرعه استراحت به دور بعد راه یافته است. در این وزن 26 مشتزن از قاره های مختلف حضور دارند.

نوشاد عالمیان دیگر نماینده ایران در پینگ پنگ رقابت های المپیک است که امروز باید برای رسیدن به مرحله یک شانزدهم نهایی از ساعت 15:30 به وقت تهران به مصاف تیمو بول از آلمان برود.

5 نماینده ایران فردا در 4 رشته به میدان می روند

5 نماینده ایران در چهارمین روز رقابت های المپیک 2012 لندن فردا در 4 رشته به مصاف حریفشان می روند.

*در شنای 100 متر آزاد، محمد بیداریان در دور مقدماتی به مصاف حریفانش می رود. این رقابت از ساعت 13:30 به وقت کشورمان در ورزشگاه aquatics center آغاز می شود.

*در ادامه مسابقات بوکس و از ساعت 19:15 به وقت ایران سه شنبه مهدی طلوتی بوکسور وزن 64- کیلوگرم تیم ملی ایران باید به مصاف"جاناتان آلسون" از کشور اسپانیا برود.

*با برگزاری رقابت های مقدماتی تیراندازی با کمان و مشخص شدن جایگاه های نمایندگان ایران در این رقابت ها، این دو طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در جدول حذفی با حریفانشان رو در رو می شوند.

برهمین اساس زهرا دهقان در جایگاه پنجاه وپنجم قرار گرفت در مرحله حذفی، سه شنبه از ساعت 13:09 به وقت ایران به مصاف ماریانا آویتیا، کماندار مکزیک که در مرحله مقدماتی دهم شد، می رود.

وی در صورت برتری مقابل حریف مکزیکی، در همین روز و از ساعت 14:35 با برنده نمایندگان روسیه و بریتانیا به رقابت خواهد پرداخت.

*روز گذشته محسن شادی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی به مصاف حریفانش رفت و با قرار گرفتن در جایگاه دوم در گروه خود شانس حضور در مرحله بعد را پیدا کرد.

وی در مرحله یک چهارم ساعت 14:30 فردا به وقت تهران با حریفانی از دانمارک، نروژ، چک، کوبا و موناکو به رقابت می پردازد.

در این مرحله 24 ورزشکار در 4 گروه با یکدیگر رقابت می کنند و در هر گروه 6 ورزشکار حضور دارند.

*سولماز عباسی، قایقران تیم ملی ایران در ماده سنگین وزن تک نفره نیز روز گذشته توانست با قرار گرفتن در جایگاه دوم در گروه خود راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

وی در این مرحله با حریفانی از پاراگوئه، دو نماینده از نیوزلند، آلمان و مکزیک هم گروه است.

این مرحله ساعت 15:10 به وقت تهران روز سه شنبه برگزار می شود و 24 ورزشکار در 4 گروه امروز با یکدیگر رقابت می کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.