دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اسامی و ظرفیت پرطرفدارترین رشته‌های کنکور 91 منتشر شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اعلام فهرست رشته هاي پرطرفدار كنكور 91، ظرفيت پذيرش دانشجو در رشته هاي پر رقابت كنكور را تشريح كرد و گفت: 115 هزار و 687 داوطلب در رشته هاي پرطرفدار كنكور پذيرفته مي شوند كه با توجه به ظرفيت كل كنكور يعني بيش از 572 هزار داوطلب، 20 درصد ظرفيت كل كنكور به رشته هاي پرطرفدار كنكور اختصاص يافته است.

سيدجلال طباطبايي با بيان اينكه 13 رشته در دوره روزانه پرطرفدارترين رشته هاي كنكور محسوب مي شوند، اظهار كرد: در گروه آزمايشي علوم رياضي و فني، رشته هاي «مهندسي برق، مهندسي مكانيك، مهندسي كامپيوتر، مهندسي عمران، مهندسي معماري و مهندسي صنايع» پرطرفدارترين رشته ها به شمار مي آيند.

وي با اشاره به رشته هاي پرطرفدار گروه آزمايشي علوم تجربي، گفت: رشته هاي «دكتري حرفه اي پزشكي، دندانپزشكي، داروسازي و دامپزشكي» پرطرفدارترين رشته هاي اين گروه هستند.

معاون سازمان سنجش افزود: همچنين در گروه آزمايشي علوم انساني، رشته هاي «حقوق، روانشناسي و حسابداري» از جمله رشته هاي پرطرفدار اين گروه  آزمايش محسوب مي شوند.

طباطبايي با اشاره به ظرفيت پذيرش دانشجو در رشته هاي پرطرفدار كنكور در كليه گرايش ها،گفت: امسال در رشته مهندسي برق 11 هزار و 121 داوطلب پذيرفته مي شوند.

وي با اشاره به پذيرش شش هزار و سه داوطلب در رشته  مهندسي مكانيك، اظهار كرد: 11 هزار و 932 داوطلب در رشته مهندسي كامپيوتر، 6 هزار و 698 نفر در رشته مهندسي فناوري اطلاعات، 8 هزار و 144 نفر در رشته مهندسي عمران، 5 هزار و 194 نفر در رشته مهندسي معماري و 6 هزار و 546 نفر در رشته مهندسي صنايع پذيرفته خواهند شد.

دكتر طباطبايي با اشاره به ظرفيت پذيرش رشته هاي پرطرفدار كنكور در گروه آزمايشي علوم تجربي، تصريح كرد: در رشته پزشكي 4 هزار و 597 داوطلب، در رشته  دندانپزشكي 1 هزار و 233 داوطلب، در رشته داروسازي 1 هزار و 130 داوطلب و در رشته دامپزشكي 610 داوطلب پذيرش مي شوند.

معاون سازمان سنجش در خاتمه در خصوص ظرفيت سه رشته پرطرفدار گروه آزمايشي علوم انساني، تصريح كرد: حدود 20 هزار و 270 داوطلب در رشته حقوق، 13 هزار و 906 داوطلب در رشته روانشناسي و 24 هزار و 306 داوطلب در رشته حسابداري پذيرفته مي شوند.

گفتني است نتايج اوليه كنكور تا 15 مرداد اعلام خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.