شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کناره گیری یک نامزد جدی و معروف از انتخابات ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: کاندیدای اصلح جبهه پایداری در آستانه اعلام اسامی نهایی کاندیداهای از سوی شورای نگهبان، به نفع جلیلی کاندیدای مستقل انتخابات کناره گیری کرد.

کامران باقری لنکرانی کاندیدای نهایی جبهه پایداری انقلاب اسلامی عصر دیروز پس از برگزاری جلسه مشترک با سعید جلیلی کاندیدای مستقل انتخابات کناره گیری کرد.

کامران باقری لنکرانی که در همایش اعلام کاندیدای اصلح از سوی جبهه پایداری از طرف آیت الله مصباح یزدی عضو ارشد شورای فقهی این جبهه به عنوان نامزد اصلح انتخابات معرفی شده بود در اولین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نام خود را به عنوان کاندیدای انتخابات ثبت کرد.

سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی نیز به عنوان کاندیدای مستقل انتخابات در ساعات پایانی روز آخر مهلت ثبت نام کاندیداتوری انتخابات با حضور در ستاد انتخابات کشور رسما اعلام نامزدی در انتخابات 92 را اعلام کرد. پیش از آن جلیلی هیج اظهار نظر مثبت یا منفی در خصوص حضور خود در انتخابات انجام نداده بود.

طبق اعلام قبلی سخنگوی شورای نگهبان قانون اساسی، اسامی نهایی کاندیداهای احراز صلاحیت شده برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری از سوی این شورا به وزارت کشور ابلاغ خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.