شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: این روزها در بازار مسکن خریداران و مستاجران با توجه به قیمت های پیشنهادی فروش و اجاره دچار دوگانگی شده اند، زیرا آنها اظهار می کنند ارزش واحد پولی کاهش پیدا کرده است یا اینکه مالکان با واژه «انصاف» اظهار غریبی می کنند.

به نقل از بنگاهداران املاک، تامین نقدینگی برای خرید و اجاره واحد مسکونی مورد نظر در گذشته برای برخی افراد مشکل بود، اما با کمی تلاش کسری بودجه شان جبران می شد اما حال زمانی فرا رسیده است که مستاجران امروز به محض تنظیم قرارداد اجاره فعلی برای فراهم کردن مبلغ اجاره بهای سال بعد برنامه ریزی می کنند و حتی گاهی حدس می زنند که سال بعد احتمال دارد نرخ اجاره شان به چه اندازه ای افزایش پیدا کند.

از سوی دیگر خریداران هم هر روز نسبت به روز گذشته در تکاپو هستند تا از هر طریقی که امکان دارد بودجه خرید واحد مورد نظرشان را تامین کنند تا مبادا فردا روز قیمت در بازار مسکن دچار نوسان شود.

دلالان بازار مسکن اکنون معتقد هستند، خریداران مسکن بابت بودجه ای که صرف خرید می کنند باید واحد بهتری را در مقایسه با آنچه از طرف فروشنده ها عرضه می شود، خریداری کنند.

با توجه به این تفاسیر، کلیه افرادی که در بازار خرید و اجاره مسکن در حال رفت و آمد هستند و حتی مشاوران املاک براین باورند که بازار مسکن مثل سابق قابل اطمینان نیست و هر لحظه متقاضیان ممکن است از بازار مسکن به اصطلاح «رودست» بخورند.

یکی از بنگاهداران فعال در خیابان امیرآباد درباره وضعیت کنونی بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی گفت: اکنون بازار معاملات بسیار ضعیف است در حالی که پارسال شرایط خرید و فروش اگرچه تعریفی نداشت، اما حجم معاملات نسبت به سال جاری بهتر بود.

وی همچنین عنوان کرد: با گذشت 2 ماه از ابتدای سال اکثر فروشنده ها نرخ های پیشنهادی خود را با نوسان رو به رو کرده اند که این نوسان قیمت ها اصلا به سود خریداران نیست.

این مشاور املاک تاکید کرد: در حال حاضر اکثر خریداران با بودجه ای حدود 800 میلیون تومان وارد بازار می شوند که در ازای این مبلغ آنها می توانند واحدی نوساز با متراژ 100 تا 115 متری با امکانات را خریداری کنند، اما خریداران انتظار دارند با این مبلغ واحدی حدود 130 یا 140 متری را خریداری کنند.

علاوه براین در بلوار 24 متری واقع در سعادت آباد که جزو یکی از با کیفیت ترین محله های غرب تهران به شمار می رود و ارزش املاک مسکونی آن منطقه طبق گفته بنگاهداران به بالاترین مبالغ پیشنهاد می شوند هم راکد است.

اگرچه متقاضیان برای خرید واحد مورد نظرشان در این محله بودجه نسبتا زیادی را در نظر می گیرند، اما این دسته از خریداران هم براین باورند که باید واحدی با متراژ بزرگ تر و امکانات بهتری را خریداری کنند.

بنگاهداری در این رابطه خاطر نشان کرد: اکنون قیمت واحدهای مسکونی در این خیابان بیش از یک میلیون تومان افزایش یافته است و بیشتر متقاضیان براین امید هستند که با بودجه خود بتوانند واحدی بیش از 150 متر مربع و حداقل 4 خوابه را خریداری کنند در صورتی که با آورده آنها برآورده کردن چنین خواسته ای دشوار است.

قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.