يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: برنامه رسمی مدارس، 5 روز در هفته است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش گفت: برنامه رسمی مدارس در سال تحصیلی آینده هم پنج روز در هفته ارائه می شود. حمیدرضا حاجی بابایی، اظهار كرد: اقداماتی که در آموزش و پرورش انجام می شود، بر اساس سند تحول بنیادین است و بر این اساس نیز بررسی های کارشناسی انجام می شود.

حاجی بابایی افزود: ساعات آموزش رسمی در روزهای شنبه تا چهارشنبه برگزار می شود و در روزهای پنج شنبه فعالیت های پرورشی و فرهنگی با هماهنگی مسوولان مدرسه اجرا می شود.

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.