دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شرایط پرداخت وام به بازنشستگان کشوری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: امسال نیز با رشد اعتبارات خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری در ارائه و استمرار اقدامات حمایتی خود به 80 هزار بازنشسته وام یک و نیم میلیون تومانی پرداخت خواهد شد.

ایراندخت عطاریان در جمع کانونهای بازنشستگی با اشاره به پرداخت تسهیلات مالی به بازنشستگان در چند سال اخیر اظهار داشت: صندوق بازنشستگی کشوری در راستای وظایف و سیاست های حمایتی خود طی سال های اخیر به بازنشستگان کشوری با هدف جبران مشکلات اقتصادی هر سال به بخشی از بازنشستگان تحت پوشش صندوق وام یک ونیم میلیون تومانی ضروری پرداخت می کند

وی افزود: بر اساس گزارش ارائه شده تاکنون به بیش از 540 هزار بازنشسته کشوری تسهیلات بانکی در قالب وام ضروری پرداخت شده است،

وی اظهار داشت: امسال نیز با رشد اعتبارات خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری در ارائه و استمرار اقدامات حمایتی خود به 80 هزار بازنشسته وام یک ونیم میلیون تومانی پرداخت خواهد شد.

عطاریان تصریح کرد: این وام مشمول بازنشستگانی خواهد شد که تاکنون وام ضروری دریافت نکرده اند.

وی گفت: با توجه به برنامه های تعیین شده پیش بینی می شود ثبت نام وام ضروری برای بازنشستگان کشوری در شش ماه دوم سال جاری آغاز خواهد شد .

به گفته عطاریان تاکنون نزدیک به 50 درصد از بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری وام ضروری دریافت کرده اند.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در پایان اظهار داشت: تاکنون مجموع اعتبارات پرداخت شده در قالب وام ضروری به بازنشستگان کشوری بیش از 320 میلیارد تومان بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.