دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ....و دوباره لیگ 18 تیمی! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سایت گل: تاخیر در برگزاری پلی آف و بلاتکلیفی ذوب آهن باعث گردیده تا از سوی همشهریان تاج و حتی نمایندگان اصفهان در مجلس هم فشارهای مضاعفی به سرپرست سازمان لیگ وارد آید.

روزی که مهدی تاج اعلام کرد اگر لیگ 18تیمی شود من در سازمان لیگ نمی مانم خیلی ها تصور می کردند همه آن ابهامات تمام شده و متعاقب آن هم کفاشیان دستورالعمل لیگ 16تیمی را ابلاغ کرد تا سوت پایان این بازی کشیده شود اما نه، این پایان بازی نبود.

رییس که قبلا هم نشان داده بر خلاف ظاهر ساده و بی شیله پیله اش بازی های پنهانی در خانه های سیاه شطرنج را خوب بلد است این بار هم گویا همان شیوه را در پیش گرفته. او گویا منتظر تعطیلی برنامه 90 بود تا دور از چشم عادل با فراغ بال به درخواست تیم هایی که خواستار 18تیمی ماندن لیگ برتر بودند جامه عمل بپوشاند.

طی روزهای گذشته موضع تاج هم به کلی تغییر کرد.او دیگر به آن قاطعیت از 16تیمی بودن حرف نمی زند. چند روز قبل وقتی در محل تمرینات تیم ملی خبرنگاری از او پرسید کی روش خواسته لیگ 16 تیمی باشد و آیا شما با خواسته او موافقت کردید گفت: نظر کی روش محترم است اما ما مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون را اجرا می کنیم.تاج در خصوص اینکه رسولی نژاد و مسئولان وزارت ورزش خواسته اند که لیگ 18 تیمی باشد گفت: نامه ای از وزارت ورزش به دست ما نرسیده اما نقطه نظراتی وجود دارد و با همه این صحبت ها باز هم در نهایت هیئت رئیسه و علی کفاشیان می توانند نظر نهایی را بدهند.

انعطاف مرد اصفهانی از کجا نشات می گیرد؟

یک منبع موثق می گوید پرونده تبانی معادلات را بر هم زده است.تاخیر در برگزاری پلی آف و بلاتکلیفی ذوب آهن باعث گردیده تا از سوی همشهریان تاج و حتی نمایندگان اصفهان در مجلس هم فشارهای مضاعفی به سرپرست سازمان لیگ وارد آید. تیم های حاضر در پلی آف هم حسابی کلافه شده اند.در چنین اوضاع و احوالی مقداد نجف نژاد رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی هم طی نامه ای از رئیس فدراسیون فوتبال، درخواست کرد تا از کاهش تعداد تیم های لیک برتر صرف نظر شود.

او در این نامه با اشاره به تاثیر 18تیمی ماندن لیگ در مشارکت مردم در انتخابات و توجه به سال حماسه سیاسی آورده است:

ریاست محترم فدارسیون فوتبال

باسلام و تحیت و آرزوی توفیقات بدینوسیله پیرو مذاکره تلفنی درخصوص تعداد و تیم های لیگ برتر از آنجا که هرگونه تصمیمی که از عمق و گستره کارشناسی شده تری برخوردار باشد تاثیر مستقیمی در تعمیق روح حماسی و شور و نشاط جامعه به ویژه قشر غیور جوان دارد و با عنایت به مراجعات و مکاتبات گسترده مردمی و صاحبان فن و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در سال حماسه سیاسی و اهمیت مشارکت مردمی و ایجاد شور و نشاط و اجابت مطالبه جوانان لازم است در سال جاری از کم شدن تعداد تیم های لیگ برتر صرف نظر کرده تا در فرصت موسع تر با تأمل بیشتر در سال آینده برای تصمیم گیری نهایی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.”

حالا اخبار درز کرده از درون فدراسیون حکایت از آن دارد که نفت آبادان، پیکان و گهر را باید سقوط کرده پنداشت. دو تیم اول گروههای لیگ یک هم مستقیم صعود می کنند و تنها یک پلی آف رفت و برگشت به سیاق سالهای گذشته بین دو تیم دو تیم دسته اولی برگزار می گردد تا تیم هیجدهم را معرفی نماید.

پایان آن همه هیاهو و برنامه ریزی و تهدیدها و تشویق ها رسیدن به نقطه صفر بود. به همین راحتی!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.