جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تاثیر هورمون جنسی مردان در رنگ لباس! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: بعضی از ورزشکارن علاقه دارند تا لباس های ورزشی شان قرمز باشد. محققان دانشگاه ساندرلند در صدد برآمدند تا دلیل این انتخاب را دریابند.

مطالعات جدیدی که در مجله علم روانشناسی به چاپ رسیده است، نشان می دهد که ورزشکارانی که از رنگ قرمز استفاده می کنند میزان تستسترون شان بیشتر است.

این مطالعات که توسط دانیل فارسی، استاد دانشگاه ساندرلند انجام شده است نشان می دهد مردهایی که ورزش های رقابتی شان از لباس قرمز استفاده می کنند، نسبت به کسانی که لباس آبی انتخاب می کنند. تستسترون بیشتری دارند. تحقیقات نشان داده است که رنگ لباس در رقابت ها به سیستم بیولوژیک ورزشکار بستگی دارد.

این رابطه می تواند عامل انتخاب لباس قرمز توسط بعضی ورزشکاران حرفه ای را مشخص کنند. برای مثال تایگروودز در آخرین روز مسابقاتش از لباس قرمز استفاده کرد.

فارسی می گوید: انتخاب ناخودآگاه رنگ قرمز می تواند، ذات رقابتی ورزشکاران را نشان دهد و می تواند تاثیراتی بر واکنش حریف شان داشته باشد.

برای انجام این تحقیقات 37 مرد در مطالعات شرکت کردند و از هدف مطالعات آگاهی نداشتند. به این افراد گفته شده بود که باید رقابت کنند و از آنها خواسته شد نشان آبی یا قرمز انتخاب کنند. همچنین آنها به پرسش نامه هایی پاسخ دادند که مشخص می کرد آیا آنها دلیل مشخصی برای این انتخاب رنگ داشتند یا خیر.

برای مشخص کردن میزان تستسترون این افراد، از آنها نمونه های بذاق دهان گرفته شد.

اطلاعات نشان داد که مردانی که رنگ قرمز را انتخاب کردند، نه میزان تستسترون بیشتری داشتند و در این افراد خصیصه هایی همچون حس تسلط و خشونت نسبت به افرادی که آبی را انتخاب کردند، بیشتر است.

با این وجود، انتخاب رنگ نمی تواند ربطی به کارایی ورزشکاران داشته باشد. تنها فایده انتخاب رنگ قرمز که محققان به آن اشاره کرده اند این است که رنگ قرمز می تواند بر حریفان تاثیر بگذارد و به آنها القا کند که ورزشکارانی که قرمز پوشیده اند بهتر بازی می کنند.

تاثیر هورمون جنسی مردان در رنگ لباس!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.