يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آخرین بار اسد چه زمانی به تهران آمد؟ +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: بشار اسد رییس جمهوری سوریه بیش از دو سال است که از این کشور خارج نشده است و درگیر یک جنگ داخلی تمام عیار با مخالفانش است.

آخرین حضور بشار اسد در تهران در مهرماه 1389 و تنها 6 ماه پیش از آغاز ناآرامی های داخلی در این کشور مهم عربی بود. اسد روز شنبه 10 مهر 1389 از سوی محمود احمدی نژاد همتای ایرانی اش در تهران مورد استقبال قرار گرفت و دو کشور درمورد توسعه همکاری های دو جانبه با یکدیگر بحث و گفتگو کردند.

پیش از این دیدار، احمدی نژاد در مسیر سفر به نیویورک برای شرکت در نشست مجمع عمومی ملل متحد در شهریور ماه 1389 توقفی کوتاه در فرودگاه دمشق داشت و در فرودگاه دمشق با بشار اسد ملاقات کرد و این آخرین سفر رییس جمهوری ایران به سوریه بود.

عکس زیر آخرین حضور بشار اسد در تهران در قامت رییس جمهور سوریه است و هنوز مشخص نیست که روند تحولات در این کشور به چه سمتی خواهد رفت.

آخرین بار اسد چه زمانی به تهران آمد؟ +عکس

آخرین بار اسد چه زمانی به تهران آمد؟ +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.