شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کروش اجازه حضور در ورزشگاه دوحه را ندارد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: به دليل مخالفت سرمربي تيم ملي قطر با درخواست فدراسيون فوتبال ايران، کي روش نمي تواند مسابقه دوستانه شاگردان فهد ثاني را از نزديک تماشا کند.

سرمربي تيم ملي قطر با درخواست فدراسيون فوتبال ايران براي حضور کارلوس کي روش در دوحه براي مشاهده و ارزيابي بازي دوستانه قطر با تيم ملي لتوني را نپذيرفت.

تيم ملي قطر امروز تمرينات خود را براي رويارويي با تيم ملي ايران در چارچوب مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل آغاز مي کند.

تيم ملي ايران و قطر چهارم ژوئن (14 خرداد) در قطر به مصاف يکديگر خواهند رفت.

در اين زمينه روزنامه قطري نوشت: تمرين امروز در (شهرک ورزشي) اسپاير پشت درهاي بسته برگزار خواهد شد. تمرينات فردا هم همين طور خواهد بود، اما ورود خبرنگاران و رسانه ها براي مشاهده مسابقه (دوستانه) روز پنجشنبه با تيم ملي لتوني مجاز است.

قطر همچنين روز 29 مي (8 خرداد) دومين بازي تدارکاتي خود قبل از رويارويي با ايران را با تيم ملي آذربايجان در دوحه برگزار خواهد کرد.

در همين زمينه فهد ثاني، سرمربي تيم ملي قطر فهرست نهايي اسامي بازيکنان اين تيم را فردا پس از بازي لخويا و الهلال اعلام خواهد کرد، افزود که ديدار تدارکاتي قطر با لتوني بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد تا فهد ثاني برگ هاي برنده و تاکتيک تيمش را محفوظ نگاه دارد، همچنان که کادر فني تيم ملي قطر پيش از اين درخواست فدراسيون ايران براي حضور کارلوس کي روش براي مشاهده اين بازي دوستانه را رد و اعلام کرده بود که اجازه حضور کسي را براي مشاهده اين بازي نخواهد داد زيرا بازي آينده اين تيم سرنوشت ساز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.