"> هما روستا کار سمندریان را به اتمام می رساند
دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هما روستا کار سمندریان را به اتمام می رساند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئیس تماشاخانه ایرانشهر از اجرای نمایش "بازی استریندبرگ" که پیش از این قرار بود با کارگردانی زنده یاد حمید سمندریان اجرا شود، توسط هما روستا همسر این استاد فقید تئاتر در مهرماه سال جاری خبر داد.

مجید سرسنگی درباره وضعیت اجرای نمایش "بازی استریندبرگ" که قرار بود پیش از این با کارگردانی زنده یاد حمید سمندریان پاییز امسال در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه برود گفت: این نوبت اجرایی همچنان باقی است و سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر میزبان اجرای نمایش "بازی استریندبرگ" خواهد بود.

هما روستا کار سمندریان را به اتمام می رساند

رئیس تماشاخانه ایرانشهر ادامه داد: قرار است خانم هما روستا همسر استاد سمندریان نمایش "بازی استریندبرگ" را مهرماه امسال به صحنه ببرند.

نمایش "بازی استریندبرگ" نوشته فردریش دورنمات و ترجمه هما روستا پیش از این دوبار با کارگردانی زنده یاد حمید سمندریان اجرا شد.

اولین اجرای این نمایش با بازی هما روستا، محمدعلی کشاورز و اسماعیل شنگله به صحنه رفت و دومین بار در سال 78 و با بازی هما روستا، رضا کیانیان و احمد ساعتچیان اجرا شد.

سومین اجرای نمایش "بازی استریندبرگ" نیز با بازی هما روستا، رضا کیانیان و پیام دهکردی پاییز سال جاری در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه خواهد رفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.