دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حالا یک حاجی مایلی ماند و پرسپولیس! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

چند ساعت بعد باشگاه راه آهن اعلام کرد علی دایی را به قرمزها نخواهد داد. سایت باشگاه پرسپولیس دیروز ساعت 3 این خبر را منتشر کرد و به دنبال آن همه خبرگزاری ها خبر را نقل کردند. محمد رویانیان در این مورد مصاحبه کرد و از معرفی علی دایی به عنوان سرمربی پرسپولیس خبر داد. سایر اعضای هیئت مدیره هم با اشاره به صحبت های تلفنی با مالک باشگاه راه آهن، بابک زنجانی از قطعی شدن حضور دایی در پرسپولیس خبر دادند اما با توجه به اینکه علی دایی همچنان در این مورد مصاحبه نکرده، می شود کمی به خبر پرسپولیسی ها شک کرد.

آنها بدون اینکه قراردادی امضا کنند از توافق با دایی خبر می دهند که حتی در ایران هم نیست. در مقابل مسئولان راه آهن خبر انتخاب دایی را اشتباه اعلام می کردند. قائم مقام راه آهن همه نقل قول ها را تکذیب کرده و می گوید که حتی مالک باشگاه راه آهن هم انتقال دایی را تایید نکرده.

مدیرعامل باشگاه راه آهن روز گذشته ساعت 12:30 با شبکه ورزش مصاحبه کرد و حضور دایی در پرسپولیس را تکذیب کرد. راه آهن بعدازظهر دیروز هم نامه ای رسمی به باشگاه پرسپولیس ارسال کرد و مخالف قطعی و رسمی خود با انتقال دایی را اعلام کرد. در این میان به نظر می رسد که ماجرای پرسپولیس و دایی کاملا تمام شده است.

همانطور که در طول هفته گذشته بوده و دایی بنای آمدن به پرسپولیس را نداشته اما مدیران پرسپولیس به دلایلی که شفاف نیست تلاش می کردند نشان دهند که مذاکرات شکل مثبتی دارد. شاید ترس از سکوها برای انتخاب گزینه مورد نظر دلیلی باشد برای اصرار روی نام دایی. اینطور که شنیده می شود پرسپولیسی ها برای معرفی گزینه ایرانی خود با مشکل مواجه هستند و می ترسند که با اقبال مردم مواجه نشوند.

شاید به همین دلیل است که نمایش مذاکره و معرفی دایی به راه افتاد که بعد از انتخاب مربی ایرانی هفته پنجم نام دایی روی سکوها شنیده نشود.

شایعه اصلی این روزها انتخاب محمد مایلی کهن به عنوان سرمربی پرسپولیس است. روز گذشته چند خبرگزاری از حضور او در وزارت ورزش خبر دادند و البته بعد از انتشار خبر از مایلی کهن عذرخواهی هم کردند اما اینطور به نظر می رسد که گزینه پشت پرده پرسپولیس همین مایلی کهن باشد، مربی که بالاتر از یک معامله ورزشی صاحب نیمکت پرسپولیس می شود و شاید با چند نتیجه ضعیف با عکس العمل های بدی هم از سکوها مواجه شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.