دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چرا ایرانسل دیگر اسپانسر لیگ برتر نیست؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

حالا ایرانسل که طی سال های گذشته اسپانسر لیگ برتر بود به اسپانسر انحصاری کل کاروان اعزامی ورزشکاران به المپیک تبدیل شده است اما به رغم حضور در بزرگ ترین رویداد ورزشی جهان هنوز هم بسیاری از مشترکان آن از خدمات دهی سرویس اینترنت ایرانسل گلایه دارند اما این تمام انتقادها نیست.

بیشتر انتقادها به این شرکت به حجم زیاد مزاحمت های تلفنی مربوط می شود که برخی از مشترکان ایرانسل با سازمان آتش نشانی و اورژانس می گیرند. همچنین پیامک های تبلیغاتی که از شماره های ایرانسل برای مردم ارسال می شود.در همین باره با آرش کریم بیگی مدیر روابط عمومی ایرانسل گفت و گو کردیم که در زیر می خوانید:

چندی پیش آقای محمدعلی فرقانی به عنوان رئیس سازمان تنظیم مقررات رادیویی در مصاحبه ای از ایرانسل انتقاد کرده و گفت که بیشترین حجم مزاحمت های تلفنی از شماره های ایرانسل صورت می گیرد و نسبت به این موضوع به آنها تذکر داده ایم و اگر اقدامی صورت نگیرد اقدام می کنیم؟

- به روشنی خدمت شما عرض می کنم که در حال حاضر هیچ سیم کارت فعالی در شبکه ایرانسل وجود ندارد که مشخصات مالک آن در سیستم ایرانسل ثبت نشده باشد و این وظیفه قانونی ماست. این مسئله بدیهی است که اگر تصریحی وجود داشت هم ما موظف به پیگیری بودیم و هم سازمان تنظیم مقررات خود را موظف می داند که این مسئله را پیگیری کند.

اما نهادهایی مانند 115 و 125 بر مزاحمت های متعدد خطوط ایرانسل تاکید دارند؟

- این رقم در مصاحبه ای که مسئولان انجام دادند 18 درصد ذکر شده و آنچه مشخص است، مالک کلیه خطوط فعال فعلی ایرانسل مشخص است و در صورت اعلام موضوع از مسیر حقوقی و قانونی، موضوع قابل پیگیرد است. مردم نیز باید بدانند که تفاوتی بین سیم کارت اعتباری و دائمی ایرانسل وجود ندارد. مسئول هرگونه سوء استفاده از سیم کارت، مالک است.

به همین علت ما به خریداران توصیه می کنیم که در صورت واگذاری سیم کارت به فرد دیگری به نمایندگی های ایرانسل مراجعه کرده و مالکیت را به طور قانونی به مالک جدید منتقل کنند. در صورتی که مالکیت تغییر نکند شخصی که سیم کارت به نام وی است مالک سیم کارت شناخته شده و مسئول حقوقی محسوب می شود. ایرانسل برای تسهیل شرایط انتقال، کارمزد به نمایندگی ها می دهد و کار انتقال به صورت رایگان برای مشترکان انجام می شود.

اما بسیاری از نهادها از ایرانسل گلایه دارند که همکاری لازم را در معرفی مزاحمان ندارد؟

- شما توجه کنید که اپراتور نمی تواند قانونا نامه مثلا روابط عمومی فلان دستگاه از یک شهرستان را اعلام شکایت حقوقی تلقی کرده و با مشترک خاطی برخورد کند. این فرآیند یک تعریف حقوقی و قانونی دارد. از بخش حقوقی آن ارگان مطابق با روال قانونی، باید شکایتی تنظیم شده و به بخش حقوقی ایرانسل ارسال شود تا بتوان این مسئله را مورد بررسی قرار داد.

اگر شما ایرانسل دارید و یک مشترک همراه اول برای شما ایجاد مزاحمت می کند. شما لازم نیست برای شکایت به همراه اول مراجعه کنید بلکه باید به بخش حقوقی ایرانسل مراجعه کنید تا موضوع را مورد بررسی قرار دهد. یعنی مستقل از اینکه سیم کارت مشترک مزاحم متعلق به کدام اپراتور است، هر فرد باید به بخش حقوقی یا بازرسی اپراتور خودش مراجعه کند.

البته ایرانسل یک فرم الکترونیکی هم دارد که برای تسهیل این فرآیند فرد شاکی می تواند این فرم را پرینت بگیرد و بعد امضا کرده و با مدارک هویتی خود برای ما ارسال کند تا هویت فرد ارسال کننده احراز شود. فردی که موجب مزاحمت شده برای بار اول سه هفته، بار دوم سه ماه خط وی قطع شده و برای بار سوم از فرد سلب امتیاز می شود اما اگر مشکل کلاهبردای و ... پیش بیاید اپراتور حق دخالت بیشتر از این را ندارد بلکه این نهادهای انتظامی و قضایی هستند که قادر به پیگیری هستند.

شما مدعی هستید که تمام مشخصات خریداران سیم کارت ثبت می شود اما این سخنان شما در تناقض با واقعیت جامعه است. در حال حاضر شما می توانید حجم زیادی از سیم کارت های فعال را خریداری کنید که نیازی به ثبت مشخصات ندارند یا سیم کارت هایی که در یک دوره به عنوان هدیه می دادید و خریداران می توانستند آنها را به دیگران بدون ثبت نام هدیه بدهند.

- ابدا اینطورنیست. هر سیم کارت ایرانسل فعال شود مالک آن مشخص است. ایرانسل برای سخت کردن شرایطی را به وجود آورده است که هر فرد بیشتر از 10 سیم کارت را نمی تواند به نام خود فعال کند. البته افراد باید بدانند که از هر سیم کارتی سوء استفاده شود مالک سیم کارت مسئول بوده وباید جوابگو باشد.

اما شما در سخنان خود تصریح کردید که تمام سیم کارت های ایرانسل ثبت مشخصات شده اند اما در واقع بسیاری از سیم کارت های قدیمی ثبت مشخصات نشده اند؟

- ما برای آنها تاریخ مشخص کردیم که اگر ثبت نام شما تکمیل نشده باید زودتر مراجعه کنید و ثبت نام خود را تکمیل کنید در غیر این صورت خط شما قطع خواهد شد و این اتفاق افتاد، مجددا تاکید می کنم در حال حاضر، در شبکه ایرانسل هیچ سیم کارت فعالی وجود ندارد که مشخصات مالک آن در سیستم ایرانسل ثبت نشده باشد.

همراه اول چندی پیش شماره تلفنی را اعلام کرد و گفت کسانی که نمی خواهند پیامک دریافت کنند به این شماره پیامک بزنند اما شما چنین کاری را انجام ندادید؟

- ایرانسل هیچ گاه بستر خود را برای تبلیغات در اختیار هیچ شرکتی قرار نداده است. مشترکان ایرانسل تنها پیام های مربوط به خدمات را از ایرانسل دریافت می کنند.

اما من از ایرانسل پیامک داشتم.

- از 2000 و 3000 بود؟

نه، شماره اش 0935 بود.

- شما توجه کنید که آن یک سیم کارت است. ما که نمی توانیم در این مورد محتوای پیامک را چک کنیم. اگر مشترکی نخواهد هیچ پیامک اطلاع رسانی ای از سمت ایرانسل دریافت کند می تواند از سیم کارت خود به شماره 700 یا اینکه از تلفن ثابت به شماره 09357000000 زنگ بزند و از اپراتور درخواست کند که پیامکی دریافت نکند یا اینکه می تواند به صورت رایگان به شماره 5005 عدد 2 را اس ام اس کند و در این صورت مشترک دیگر هیچ پیامکی را دریافت نمی کند اما اگر پیامکی از اپراتور دیگر به مشترکان ایرانسل فرستاده شود ما نمی توانیم مانع شویم.

از این سوال ها که بگذریم شما سال گذشته اسپانسر لیگ برتر بودید چرا امسال نشدید؟

- ما فرصت ها را بررسی می کنیم و بر اساس منافع تصمیم گیری می کنیم. پارسال اسم لیگ خلیج فارس بود و جام ایرانسل بود. امسال اسپانسر انحصاری کل کاروان اعزامی ورزشکاران به المپیک هستیم. فعالیت امسال ما در ورزش به مراتب مهمتر از سال های گذشته است و به زودی اخبار شیرین تری در این زمینه اعلام خواهد شد.

خودتان از سرویس دهی وایمکس راضی هستید؟

- ما الان در هفت استان پروانه وایمکس داشته 32 شهر را تحت پوشش قرار داده ایم. متاسفانه برخی از شهروندان این ارزیابی را دارند که نصب آنتن ها بر سلامت آنها تاثیر دارد، به همین دلیل از این سرویس استفاده نمی کنند اما برخلاف این شایعات این آنتن ها هیچ تاثیری بر سلامت شهروندان ندارد. به نظر شخص من، این فناوری نوین، که در دنیا هم هنوز جدید است در زمان نسبتا مناسبی وارد کشور شده و در حال حاضر با توجه به منابع موجود و زمان سپری شده، وضعیت مطلوبی را دارد و جای توسعه و ادغام با خدمات ارزش افزوده زیادی را دارد.

اما در مواردی از ساعات شبانه روز بیشتر در شب ها، اینترنت قطع می شود، علت چیست؟

- بررسی این موضوع به اطلاعات بیشتری مثل شناسه کاربری و محل استفاده نیاز دارد تا بتوان به لحاظ فنی موضوع را بررسی کرد.

عده ای معتقدند به رغم سود کلان ایرانسل، جوایر قرعه کشی کم شده است؟

- اینطور نیست. شما سیم کارت هدیه را همزمان دریافت می کنیدو در مجموع دو هزار و دویست تومان این کارت ها شارژ دارند. همراه سیم کارت جی پی آر اس رایگان، آهنگ پیشواز، شارژ شگفت انگیز 25 درصدی و ماه مبارک رمضان 10 هزار ریال اعتبار هدیه داخل شبکه هم هدیه داده می شود.

چرا هزینه رومینگ ایرانسل اینقدر بالا است؟ برای مثال سال گذشته ایرانسل تبلیغات زیادی را برای استفاده ایرانسل در ایام نوروز برای سفر به خارج از کشور می کرد این در حالی بود که بسیاری از مردم برای مثال در کشور ترکیه با یک کارت ایرانسل 5 هزار تومانی یک دقیقه هم نمی توانستند با ایران حرف بزنند؟

- بخش اعظم هزینه رومینگ، هزینه ای است که اپراتور میزبان دریافت می کند و اینگونه نیست که ایرانسل بخواهد سرویس گران تری را در اختیار مشترکان قرار دهد. یکسری کشورها مانند ترکیه، عراق و سوریه به دلیل زائرپذیری وضعیتشان به صورتی است که اگر مشترک با اپراتور میزبان رومینگ شود ارزان ترین مکالمه ممکن را خواهد داشت. به طور مثال افراد در عراق به شرطی که با اپراتور زین رومینگ شوند مکالمه ارزانی خواهند داشت. این ارزیابی به صورتی است که انگار سیم کارت محلی زین را خریداری کردند.

ایرانسل در حال حاضر تلاش می کند تا با سایر اپراتورها هم مذاکره ای برای رومینگ ارزانتر داشته باشد اما شما باید این مسئله را مورد توجه قرار دهید که در این مقطع زمانی ایرانسل گسترده ترین شبکه رومینگ سیم کارت های اعتباری و دائمی را داردا. ایرانسل تنها اپراتوری است که امکان مکالمه در 15 خط هوایی بین المللی را فراهم کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.