دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ادعای عجیب قاتل 74 ساله درباره انگیزه قتل ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه خراسان: پيرمرد ۷۴ ساله اي که به خاطر اختلافات خانوادگي همسرش را با يک تکه آجر به قتل رسانده بود در دفاع از خود گفت: آن شب، همسرم به دليل برخي اختلافات خانوادگي مرا از خانه بيرون کرده بود!

پيرمردي که سال گذشته به اتهام قتل همسرش در مشهد دستگير شده است در مراحل پاياني تحقيقات قضايي، در شرح ماجراي جنايت گفت: من و همسرم از مدت ها قبل با يکديگر اختلاف داشتيم و حتي برخي موارد با هم قهر مي کرديم. وي افزود: شب قبل از وقوع حادثه وقتي از بيرون به منزل بازگشتم، زنم من را به خانه راه نداد!

مجبور شدم آن شب را در اتاق نگهباني يک ساختمان نيمه کاره که در نزديکي محل سکونتمان بود، سپري کنم. اوايل صبح بود که دوباره به خانه ام بازگشتم اما همسرم باز هم در حياط را باز نکرد به ناچار از روي در وارد حياط شدم که همسرم با ديدن من سر و صدا به راه انداخت که حق نداري به داخل خانه بيايي! من هم که ناراحت و عصباني شده بودم به پشت بام رفتم و پاره آجري را برداشتم. وقتي وارد هال منزل شدم با هم درگير شديم و با آجر به سرش کوبيدم.

به دنبال اين ضربه، حال همسرم بد شد و داخل اتاق رفت من هم پشت سرش رفتم و ديدم موهايش خوني شده است بنابراين از اتاق بيرون آمدم و در را بستم. ساعتي بعد که دوباره در اتاق را باز کردم ديدم همسرم تکان نمي خورد و فرش ها هم خوني شده است. فهميدم که او را کشته ام به همين خاطر هم آثار خون ها را شستم. در همين موقع بود که يکي از بستگان نزديکمان آمد و در زد اما من در را باز نکردم ولي وقتي او را ديدم که وارد حياط شده است با تيغ اقدام به خودزني کردم و پس از آن نيز توسط ماموران دستگير شدم.

این گزارش حاکي است: با تکميل تحقيقات قضايي و آخرين دفاعيات متهم، کيفرخواست اين پرونده جنايي در دادسراي عمومي و انقلاب مشهد صادر و به دادگاه کيفري استان خراسان رضوي ارسال شد. پيرمرد ۷۴ ساله به زودي توسط قضات دادگاه کيفري محاکمه مي شود.

سابقه خبر

نيمه دوم سال گذشته، تلفن همراه قاضي موحدي راد (قاضي ويژه قتل عمد) به صدا درآمد و ماموران انتظامي وي را در جريان وقوع قتل قرار دادند. دقايقي بعد با حضور مقام قضايي در محل حادثه، تحقيقات در اين باره آغاز شد و پيرمرد ۷۴ ساله به اتهام قتل همسر ۶۷ ساله اش بازداشت شد. به دستور مقام قضايي متهم براي انجام تحقيقات در اختيار کارآگاه احسان حسن نژاد (افسر پرونده) قرار گرفت تا زواياي پنهان اين پرونده جنايي روشن شود. با اعتراف متهم به ارتکاب قتل با تکه آجر، وي روانه زندان شد.

پس از برگزاري چندين جلسه بازجويي، متهم اين پرونده به بازسازي صحنه جنايت پرداخت و جزئيات وقوع اين حادثه را تشريح کرد. با صدور کيفرخواست در دادسراي عمومي و انقلاب پرونده اين جنايت به دادگاه کيفري استان خراسان رضوي ارسال شد و متهم به زودي پاي ميز محاکمه قرار مي گيرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.