يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سه قتل هولناک برای 100 هزار تومان! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه شرق: پرونده مردی که برای فرار از بدهی صدهزارتومانی سه عضو خانواده ای را به قتل رسانده است، در دادگاه کیفری استان فارس رسیدگی می شود.

این پرونده زمانی گشوده شد که به کارآگاهان جنایی استان فارس خبر دادند پیکر بی جان زن میانسالی مقابل در خانه اش رها شده است. ماموران وقتی به آنجا رفتند با توجه به خونریزی و جراحات مقتول متوجه شدند وی براثر اصابت جسم سخت به سرش به قتل رسیده است. رها شدن جنازه مقابل در خانه موضوع عجیبی به نظر می رسید. به همین سبب ماموران بعد از اینکه کسی در منزل را به رویشان نگشود، با کسب مجوز قضایی وارد آنجا شدند و پیکر خون آلود دو مرد را مشاهده کردند که در قسمت های مختلف خانه افتاده بودند.

کارآگاهان در بررسی های اولیه فهمیدند زن کشته شده، مهرانه نام داشت و دو مرد مقتول شوهر و برادر وی هستند. ظواهر نشان می داد سرقتی از قربانگاه انجام نشده و قاتل بدون هیچ مانعی وارد خانه شده و مقتولان را غافلگیر کرده است. پس از آنکه اجساد سه قربانی به پزشکی قانونی منتقل شد، افسران جنایی سعی کردند فهرستی از مظنونان این جنایت تهیه کنند. آنها با پرس وجو از اقوام و آشنایان مقتولان کوشیدند اسامی افرادی را که با اعضای این خانواده از پیش اختلاف داشتند به دست بیاورند.

در این مرحله از تحقیقات فاش شد مهرانه مدتی قبل به مردی مبلغی پول قرض داده و برای پس گرفتن طلبش با مشکل مواجه شده بود. از سویی یکی از اهالی محل سکونت مقتولان گفت روز حادثه یکی از اهالی محل را که مردی معتاد است، مقابل خانه مهرانه دیده بود.

کارآگاهان وقتی اطلاعات موجود را کنار هم قرار دادند متوجه شدند مرد معتاد که در همسایگی مقتولان زندگی می کند همان فردی است که به مهرانه بدهکار بود و از تسویه حساب با زن میانسال طفره می رفت. مرد مظنون که جواد نام دارد، دستگیر شد اما در بازجویی های اولیه ادعا کرد اصلا مهرانه و اعضای خانواده اش را نمی شناسد و هیچ ارتباطی با آنها نداشته است. جواد بعد از چند جلسه بازجویی سرانجام به ارتکاب جنایت اقرار کرد و گفت:«من مدتی قبل از مهرانه مبلغ صدهزارتومان قرض گرفتم.

به شدت مشکل مالی داشتم و اعتیادم به مواد مخدر باعث شده بود در شرایط بغرنجی قرار بگیرم. در این میان مهرانه مرتب اصرار می کرد پولش را پس بدهم. هرچه توضیح می دادم دستم تنگ است، او روی خواسته اش پافشاری می کرد تا اینکه روز حادثه تصمیم گرفتم مهرانه را به قتل برسانم.»

متهم ادامه داد:«روز حادثه در حالی که مواد مصرف کرده بودم و در حالت عادی قرار نداشتم، مقابل خانه مهرانه رفتم تا با او صحبت کنم. این زن وقتی جلوی در آمد، دوباره موضوع طلبش را پیش کشید و من هم با تکه چوبی که در دست داشتم چند ضربه به سرش زدم و بعد هم خفه اش کردم. پس از آن وارد خانه شدم و شوهر و برادر او را نیز به قتل رساندم و فرار کردم. من زمان ارتکاب قتل به شدت تحت تاثیر موادمخدر قرار داشتم.»

متهم در ادامه تحقیقات صحنه جنایت را نیز بازسازی کرد و مراحل قانونی پرونده طی شد تا اینکه قضات دادگاه کیفری استان فارس رسیدگی به این پرونده را عهده دار شدند. آنها به زودی جلسه محاکمه جواد را برگزار خواهند کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.